Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní Avengers CAMP

308981736_479388813900401_1059197247640100011_n.png

Staňte se superhrdiny a superhrdinkami a pomozte Avengers zachránit svět. Těšit se můžete na úžasný program inspirovaný světem MARVEL, superhrdinský výcvik pod vedením legendárních hrdinů nebo putování vesmírem. Zažijte nezapomenutelné léto

Vážení rodiče, milé děti,

na letní prázdniny 2024 pro vás připravujeme týdenní letní CAMP s  veleúspěšnou celotáborovou hrou Avengers.

Tábor se bude konat v našem oblíbeném tábořišti v Jeseníkách – Nových Heřminovech. Stanový tábor je určen pro děti ve věku 6-16 let a zaměřuje se na všestranný rozvoj individuálních dovedností i týmové spolupráce.

Děti se mohou těšit na pestrý program s tématikou Avengers. Na programu si dáváme velmi záležet, chceme, aby si děti z tábora odnesly maximum zážitků, všestranně se rozvíjely a radovaly se od rána do večera. Program pečlivě vymýšlíme celý rok a vyrábíme si vlastní rekvizity i autorské hry. Program je uzpůsoben malým i větším a potěší srdce každého táborníka.

Celým táborem nás provádí poutavý příběh a děj ze světa Marvel. Děti čekají nejrůznější výzvy a putování po planetách z MARVEL UNIVERSE. Ráno začínáme originálními rozcvičkami, kdy se protáhneme, cvičíme jógu, nebo třeba tančíme se superhrdiny a táborovými kamarády. V dopoledním a odpoledním programu se děti seznámí s oblíbenými superhrdiny, čekají je tematické scénky, spousta her a pohybových aktivit, tvoření, luštění nejrůznějších tajných zpráv a šifer. Po večeři zpíváme s kytarou u táborového ohně, promítáme si filmy nebo třeba tancujeme na diskotéce. Tajemná atmosféra po setmění je ideální pro dobrodružné noční hry a také stezku odvahy. Pro děti chystáme také každoročně speciální program jako překvapení (loni například nafukovací atrakce pro superhrdiny a ukázka bojových umění Wing Tsun spojená s kurzem sebeobrany) a výlet.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...