Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Množstevní a věrnostní slevy!

LDT Doubrava - Tábor s tradicí na Vysočině

detail-20210729-161245.jpg

Je libo tábor pro nejmenší nebo sportovní? Chceš zažít hru Survivor na vlastní kůži či se přesunout na týden do světa Harryho Pottera? Pojeď s námi v červenci na Doubravu!

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR DOUBRAVA 

Tábor pro děti od 5 do 17 let.

6. – 13. 7. 2024

  • MŮJ PRVNÍ TÁBOR – tábor pro děti od 5 do 8 let plný pohádek s režimem přizpůsobeným pro nejmenší.
  • AKTIVNĚ POHYBOVÝ TÁBOR – tábor se sportovní tématikou pro děti od 9 do 17 let plný tradičních i netradičních sportů. Nezáleží jestli jsi nebo nejsi sportovec!

13. – 20. 7. 2024

  • SURVIVOR – klasický tábor pro děti od 5 do 17 let s legendární celotáborovou hrou SURVIVOR na motivy televizní soutěže. Kmeny se proti sobě utkají v nejrůznějších disciplínách.

20. – 27. 7. 2024

  • HARRY POTTER – klasický tábor pro děti od 5 do 17 let s celotáborovou hrou Harry Potter. Tento týden se táborníci zahalí do barev svých kolejí, zdvihnou hůlky a zažijí dobrodružství plné čar a kouzel, jaké Doubrava ještě nepoznala.

Přihlášky a mnohem více o nás najdete na

www.doubrava3.cz

Jak to u nás vypadá?

https://youtu.be/_WucZQNSJXQ

Ubytování

V budovách se nacházejí sprchy s teplou vodou a splachovací záchody, bydlet budeme ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem. Při nepříznivém počasí využijeme společenské místnosti a stravovat se budeme ve velké jídelně, kde se o naše bříška postarají zkušené kuchařky. K aktivitám využijeme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...