Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Kláskův mlýn - letní dětský tábor

pohled.jpg

Pojeďte s námi na tábor Kláskův mlýn, s dlouholetou tradicí již od roku 1921. Tábor je v krásné přírodě u řeky Želetavky, v nedaleké blízkosti zámku Police u Jemnice a Vranovské přehrady.

Smysl tábora:

Táborníci zde získají nové dovednosti a znalosti jako je orientace v mapě, zdravověda, morseovka, šifry a jiné. V průběhu 14 dní děti zažijí mnohá dobrodružství, při kterých bude zapotřebí prokázat odvahu, znalosti, zručnost, rychlost a sílu, ale také schopnost spolupráce a vzájemné pomoci.

Program tábora:

Připravili jsme pro děti novou celotáborovou hru na téma Hvězdná brána ale i spoustu jiných aktivit jako je karneval, diskotéka, turnaj ve fotbale, střelba ze vzduchovek, airsoft kroužek, tábornická olympiáda, plavecká olympiáda a jiné….

O nás:

Jsme skupina dobrých přátel, kteří na tábor jezdí společně přes 20 let. Během té doby jsme potěšili mnoho dětí, které nám to vracejí tím, že se stále vrací a to je pro nás ta největší odměna. Na tábor jsme jezdili již jako děti, poté se z nás stali vedoucí a dnes s námi jezdí i naše děti. Našim hlavním vedoucím je František Straka, který jezdí jako hlavní vedoucí již třicet šest let a i přes rok se věnuje dětem. O naše sportovní vybavení se stará sporťák Jiří Zelinka.

Areál tábora:

Tábor se nachází v krásné přírodě poblíž říčky Želetavky, nedaleko vesnice Police u Jemnice. Areál tábora je tvořen zděnou budovou bývalého mlýna, chatkami, bazénem a klubovnami. Zděná budova v sobě ukrývá plně vybavenou kuchyni, jídelnu, dvě klubovny a sociální zařízení. Vedle budovy je bazén se skluzavkou, který je 25 m dlouhý a je jak pro plavce tak i neplavce s hloubkou 80 cm – 160 cm. V areálu máme 51 menších dřevěných chatek a 3 větší zděné chatky. Malé chatky slouží k ubytování dětí a vedoucích s kapacitou 140 dětí. Větší chatky slouží jako hlavní chata, klubovna a zdravka.

Okolí:

Tábor se nachází v krásné přírodě poblíž řeky želetavky. 2 km od tábora je vesnice Police u Jemnice s vlastní poštou, obchodem, fotbalovým hřištěm a dětským hřištěm. Nachází se zde zámek Police a vyhlášená perníkárna, kde chodíme s dětmi nakupovat. 10 km od tábora je vranovská přehrada s hradem Bítovem, kam děti chodí na celodenní výlet.

Doprava:

Doprava na tábor je zajištěna autobusy z Brna.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...