Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Herberk Ferdinanda Dobrotivého

herberk-budova

Herberk je vhodný pro individuální turistiku mladých lidí (batůžkářů),rodinnou turistiku, školy v přírodě, pořádání školení, firemních akcí či svateb. Ubytujte se v krásné krajině na předhůří Lužických hor ve vyhlášené rekreační oblasti ...

Herberk je vhodný pro individuální turistiku mladých lidí (batůžkářů),rodinnou turistiku, školy v přírodě, pořádání školení, firemních akcí či svateb. Ubytujte se v krásné krajině na předhůří Lužických hor ve vyhlášené rekreační oblasti Sloup v Čechách.

Zajímavosti v okolí: Skalní hrad Sloup, zámek Zákupy, Panská skála, Radvanecký rybník, Havraní skály Samuelova jeskyně, Modlivý důl, Sloup, Česká Lípa , Nový Bor.

Doprava:

Vlak: nejbližší zastávky jsou v Novém Boru a České Lípě, odkud dále doporučujeme autobusem Autobus: do Sloupu z České Lípy, Nového Boru i ze Cvikova v četných intervalech Vlastní: Přes Českou Lípu a Pihel (odbočíte silnice 1. třídy č.9) či přes nedaleký Nový Bor, přístupová cesta přes Cvikov.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...