Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Chiméry v čase

Zážitkový tábor Zhořec u Manětína

Zážitkový tábor opět přináší napínavý příběh, jehož se staneme součástí. Nemožné se stává skutečností a objevuje se nové nebezpečí. Zvládneme ho spolu zastavit? Čas není nazbyt! Provázet nás budou záhady, dobrodružství, luštění rébusů, rozplétání záhad, závod s časem, skládání střípků příběhu, táborový život v partě kamarádů, rituály a radost z toho, že můžeme být spolu.

Silnou stránkou je naše parta vedoucích, praktikantů a paní kuchařek. Mnoho z nich s námi jezdí roky a je na ně za všech okolností spolehnutí. Bez nich by tábor nebyl a nežil.

Naše táborová základna se nachází ve Zhořci u Manětína a umožňuje bytování všech táborníků v chatkách. Je kompletně oplocená s veškerým potřebným zázemím (hřiště, umývárny, ohniště, jídelna a společenská místnost).

V ceně je stravování 5 x denně, pitný režim, program, vstupy, odměny a upomínkové předměty.

Pokud máš rád vzrušující příběhy, tajemství, luštění záhad, atmosféru přátelství a nečekaných zvratů, vydej se s námi, vždyť dobrodružství je všude kolem nás, stačí ho jen umět najít a vydat se po jeho stopách.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...