Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Chatový tábor Malý Ratmírov

detail-chatovy-tabor-maly-ratmirov.jpg

Vzdálenost od Jindřichova Hradce je asi 12 km. Na dopravu z Jindřichova.Hradce je možno použít autobus nebo i vlak (úzkokolejku). Možnost společného sledování televize v jídelně, uzamykatelná úschovna kol, pronájem sportovních zařízení j...

Tábor se nachází uprostřed kouzelné jihočeské přírody na hranici České Kanady na břehu Ratmírovského rybníka 12 km od Jindřichova Hradce. Okolí nabízí řadu zajímavých možností pěších, cyklistických i motoristických výletů do okolních měst (Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Slavonice, Telč), k návštěvám hradů a zámků (Landštejn, Červená Lhota, …), k atraktivním cestám do nedalekého Rakouska apod.

V areálu se nachází 54 chatiček s kapacitou 224 lůžek. Chaty jsou patrové i přízemní, zděné, dřevěné i lesní chatky. Počet lůžek je od 3 do 5. Sociální zařízení je situováno uprostřed tábora a obsahuje sprchy a toalety. Deset zděných chat je nově rekonsturováno a vybaveno kuchyňkou a sociálním zařízením (sprcha a toaleta). Stejně tak tři chaty u vody mají WC, sprchu a kuchyňku. Dále 15 čtyřlůžkových chatiček má vlastní WC a umyvadlo.  Parkovat můžete přímo u chaty.

V táboře je po dobu letní sezóny k dispozici kuchyně s klasickými českými pokrmy. Nabízíme polopenzi, plnou penzi, samotné snídaně a vaříme i pro ostatní hosty bez objednání.

V areálu je dětské hřiště (trampolína 16×10 m, houpačka, kolotoč, klouzačka, pískoviště, prolézačky, odrážedla), dále půjčovna lodiček, šlapadel a sportovního vybavení. Můžete si u nás užít i tradiční táborák. K dispozici máme několik ohnišť na opékání buřtů a grilování.

Můžete využít 6 sportovních hřišť – tenisový kurt, antukový kurt (volejbal, nohejbal, líný tenis), beachvolejbalové hřiště, 3 stoly na ping-pong, jedno velké a dvě malá šotolinová hřiště pro volejbal, nohejbal, basket a fotbal. Dále je k dispozici velká louka, na které je možné hrát různé sporty (fotbal, softbal, baseball) nebo připravovat různé typy tréninků a cvičení.

Zahrát si můžete stolní tenis na 2 venkovních a jednom vnitřním stole. K dispozici je také půjčovna paddleboardů, pramic, kajaků, kanoí a šlapadel, se kterými se můžete projet po rybníku. Rybník je chovný a rybařit přímo v něm nelze. Můžete však rybařit v potoce nebo okolních rybnících, kde je to povoleno. V oblasti se nachází mnoho naučných a cyklo stezek – ideální pro milovníky pěších výletů a cyklistiky.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...