Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Cesta kolem světa

detail-106923360-2986638098038018-6469648097505826530-o.jpg

Každý rok máme jiné táborové téma. Letos se přeneseme do celého světa, pojedeme na cestu kolem světa . Všechny tábory mají něco společného. Děti se učí zálesáckým dovednostem.

Každý rok máme jiné táborové téma. Letos pojedeme na cestu kolem světa.. Všechny tábory mají něco společného. Děti se učí zálesáckým dovednostem (uzlování, širfrování, zakládání různých typů ohňů ap.). Soutěží se v plavání, v hbitosti, v zálesáckých dovednostech, ve zpěvu, soutěžích. Vždy vyrazí starší do přírody, přenocují pod širým nebem a uvaří si jedno teplé jídlo. A pochopitelně režim dne – budíček, rozcvička, snídaně, slavnostní nástup, učení dovedností, svačina, plnění odborností, oběd, polední klid, koupání, chystání dřeva na večerní oheň, svačina, táborová hra, večeře a večerní program.

Účel projektu:

Táborový projekt určený pro děti ve věku od 6 let do 14let. Stalo se již tradicí našeho oddílu, že jezdíme každoročně na letní tábory s dětmi, které nejsou členy naší organizace. Smyslem celého projektu je podchytit děti útlého věku. Rozvinout jejich soběstačnost, samostatnost, podpořit motoriku. Letošní akce proběhne na táborové základně Jedovnice, okres Blansko –  základna plně vyhovuje malým dětem.

Přínos projektu:

Hlavním přínosem projektu bude skutečnost, že se děti z různých koutů našeho města setkají a prožijí organizovaně část prázdnin, kde se budou seznamovat s různou činností a rozvinou svojí osobnost. Důležitá je i skutečnost, že naše organizace zajistí tým kvalifikovaných vedoucích, vezme na sebe garanta a tuto akci technicky, materiálně i personálně zajistí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...