Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Areál Garnataurus

Úvodní fotografie.jpg

Areál Garnataurus je místo pro Vás. Vhodný pro pořádání školních pobytů, letních táborů i soustředění. Ideální pro svatby a víkendové akce. Nabízíme vyhřívané ubytování, lanové aktivity, paddle boardy, prostor pro bezpečný pohyb všech.

Areál Garnataurus je vhodný pro všechny typy akcí pořádaných v přírodě. Letní dětské tábory, školní pobyty v přírodě, letní sportovní soustředění, adaptační kurzy i letní rodinné dovolené.

Nabízíme ubytování, celodenní stravování, pitný režim po celý den, bezpečný rozlehlý prostor, lanový park, lezeckou stěnu s bezpečným jištěním, paddleboardy a další vyžití. Vytápěné ubytování v dřevěných srubech a zděné budově, malé dřevěné chatičky pro rodinnou dovolenou. Kryté sportovní prostory s dřevěnou podlahou, koupání, prostorná venkovní sportoviště, les, řeka, louka, množství výletů a zábavy v těsné blízkosti.

V případě horšího počasí poskytujeme, kryté sportoviště 200m2, prostornou jídelnu a 2 společenské místnosti. Ve vytápěných srubech můžete dále využít i  verandy pro klidové aktivity.

Areál je dostupný z dálnice D1 56 Exit i 66 Exit necelou hodinu od Prahy.

Vlaková zastávka vedle areálu (zastávka Chřenovice).

Zajišťujeme stravování i pro různé typy diet nebo stravování s omezením.

Prostorné sociální zařízení v centrální části areálu.

Občerstvení a obchod přímo v areálu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...