Přidat inzerci

Facebook

Navigace


ANYONE TÁBORY - Letní muzikál

16.jpg

Máš rád hudbu či divadlo? Baví tě zpívat, tančit, hrát na hudební nástroje, hrát divadlo nebo naopak chceš vyzkoušet něco nového? Měl bys chuť se podílet na tvorbě muzikálu? Tak právě pro tebe je stvořený náš tábor.

Výuka a nácvik muzikálu: Děti budou rozděleny do skupin podle věku. Tvoříme autorské muzikály za pomoci populárních písní, které si děti samy vyberou. Během výuky rozvíjíme pěvecké, herecké a taneční dovednosti dětí a hlavně kreativitu ve vymýšlení příběhu, vlastních textů a tanečních sestav. Také se naučíme, jak se správně pohybovat na jevišti, jak pracovat s mikrofonem a další.

Zábava a volný čas: Nejsme ve škole! Čeká nás výlet, sportování, výtvarné činnosti, táborové hry a soutěže. Každý večer bude připraven zábavný program, např. Talent show, Co na to děti , bojovka, diskotéka, kvíz, improvizační večer a jiné.

V průběhu denního programu pořádáme různé workshopy, na které se děti mohou přihlásit a vyzkoušet si tak něco nového nebo dále prohlubovat své dovednosti. Zájemce rozdělujeme dle potřeby na začátečníky a pokročilé.

Typy workshopů: zpěv, hra na nástroj (housle a violoncello, kytara, klávesy, zobcová flétna, bicí a ukulele), autorská píseň, street dance, hra a zpěv v kapele, pěvecký workshop, orientální tance, moderace, herecká improvizace, baletní workshop, jevištní mluva.

Tábor je zakončen závěrečným vystoupením pro rodiče.

Bližší informace o táboře naleznete na našich webových stránkách www.anyone.cz.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...