Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní tábor Avengers

4.png

Teserakt byl čím? Kamenem Nekonečna? A je jich víc? Je čas, aby naši agenti SHIELDu zjistili, o co se jedná, a co nejvíce kamenů sami nalezli! Zdá se, že je vesmír ještě větší, než jsme si mysleli.

Teserakt byl čím? Kamenem Nekonečna? A je jich víc?

Je čas, aby naši agenti SHIELDu zjistili, o co se jedná, a co nejvíce kamenů sami nalezli! Zdá se, že je vesmír ještě větší, než jsme si mysleli – Avengeři a SHIELD budou potřebovat ještě více spojenců. Každý den se pokusíme získat nové – dokážeme je přesvědčit, aby spolu s námi čelili neznámému zlu?

Doporučený věk: 10-13 let (Věkové ohraničení je založené na fyzické náročnosti tábora.)

Jak tábor probíhá?

Celotáborová hra je inspirována druhou vlnou filmů od studia MARVEL (Iron man 3, Strážci Galaxie, Age of Ultron atd.).

Účastníci budou vystupovat jako agenti SHIELDu – sami si vyberou i vlastní krycí jména. K dispozici budou mít NERF zbraně, které využijí ve většině táborových her. Za tyto hry pak získají body pro své týmy. Ačkoliv sami agenti na začátku tábora superschopnosti mít nebudou, mohou je během tábora získat.

Stravování

5 jídel denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina). V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Místo konání

Tábory Fortescue (Vranice), Kácov 14, 285 09

Tábořiště se nachází na břehu Podveckého potoka, poblíž řeky Sázavy a hradu Český Štenberk.

Vybavenost tábořiště

Tábořiště je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody, stany s podsadou (dvojmístnými) a velkým jídelním stanem.

Doprava

Vlastní – autem


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...