Přidat inzerci

Facebook

Navigace


BUSHCRAFT CAMP 2024 - Turecká mise

Plakát Bushcraft camp 2024.jpg

Akční letní dětský týdenní pobytový tábor s dobrodružnou výchovně vzdělávací hrou, na branně zálesácké téma, tentokrát situovaný do prostředí a atmosféry Turecka a dále i zotavovací a sportovně relaxační vyžití a tradiční táborové činnosti.

Na našem táboře si děti v rolích zdravotníků, záchranářů, hasičů, policistů a vojáků vyzkouší tyto akční profese a budou se zážitkovým způsobem učit přežít v přírodě, záchraně osoby, ale rovněž i o přírodě samotné a nebezpečích, která skrývá.

Nabízíme bohatý akční program, erudované pedagogické vedení, dostatečné množství vedoucích zajišťující dozor, nadstandardní zdravotní péči a nepřetržitý dohled nad bezpečností dětí. Máme smluvně zajištěné ubytování v chatkách s lůžkovinami, hygienické zázemí ve zrenovovaných zděných budovách, vyváženou stravu konzumovanou v jídelně a připravovanou v místní profesionální kuchyni dle epidemiologických a hygienických standardů s ohledem na alergie a diety. Bazén a sportoviště máme přímo v areálu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...