Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Místa rychle ubývají. Neváhejte s přihláškou!

Můj první tábor 2024

MPT-2022-1.turnus2.jpeg

Tento tábor je určen menším dětem ve věku 5 – 10 let, které jedou na tábor poprvé a nebo chtějí jet na kratší dobu. Tábor je umístěn do malebné krajiny západních Krkonoš, kde děti najdou pohodlné ubytování v horském penzionu Arnika.

Pobyt je zkrácený na sedm dnů. Děti jsou v oddíle po menším počtu a oddíl má na starosti oddílový vedoucí a praktikant. Děti mají upravený program a přizpůsobený režim dne (např. dřívější večerka). Díky nižšímu počtu dětí v oddíle je možný individuální a pečlivý přístup, dohled v hygieně, oblékání a stravování. 

Na táboře mají děti celodenní program. Samozřejmostí však je i volno na odpočinek. Dopoledne probíhají tématické workshopy. Každý den si děti vystřídají jiné téma od tvoření, sportování, tanec až po zálesácké dovednosti. Program je poskládán tak, aby byl aktivní a pestrý. Po poledním klidu je pro děti připravena celotáborová hra, oddílové klání, soutěže, kvízy, stopování, hry na hřištích a v lese. Po večeři jsou pro děti připraveny oddílové hry, táborák, speciální návštěva a samozřejmostí je diskotéka se světelnými efekty, ale i čtení pohádek. Na táboře není bojovka. Celý program je pečlivě připravován dlouho před táborem.

Doprava je vlastními zájezdovými autobusy v dopoledních hodinách z Prahy od metra C – Letňany nebo možnost vlastní dopravy.

Cena: 5.890,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava zájezdovým autobusem z Prahy a zpět, pestrý táborový program, vyškolení vedoucí, dohled zdravotníka. 


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...