Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tato nabídka se vztahuje na obsazení 3. a 4. týdne v srpnu 2024 a mimosezónní ubytování

Tábor Borek u Miletína - srpen 2024 3. a 4. týden

Borek

Táborový areál Borek umístěn v krásné oblasti Podkrkonoší se zaměřením na dětské tábory, školy v přírodě, adaptační víkendy a mnohé další. Primární náplní této nabídky je možnost pronájmu na rok 2024 a to v měsíci srpnu na 3. a 4. týden.

Tábor Borek  již desítky let slouží přes prázdniny jakožto základna pro tábory z celé republiky. Mimosezónně se zaměřujeme  na školy v přirodě, adaptační víkendy, seznamovací akce ale i oslavy narozenin, rozlučky se svobodou apod. Areál je opravdu ve velmi klidné oblasti, obehnán lesy s nejbližšími sousedy 3km daleko. Ubytování nabízíme až do počtu 150 osob a to v kombinaci chatiček, Hl. (zděné) budovy, unimo buňky a dalších přilehlých staveb. Jako společenská místnost slouží tzv. diskotéka, která je vybavená AV technikou. V táboře také máme vodní nádrž a multifunkční hřiště. V posledních letech jsme zvládli jsme kompletně vybavit kuchyň, která obsahuje veškeré spotřebiče a vybavení potřebné na vaření i pro ty nejnáročnější strávníky. Na Borku se představivosti meze nekladou a každý rok se snažíme, mít náš areál hezčí, funkčnější a zábavnější.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...