Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Hezké tábořiště s last minute slevou či ZDARMA za postavení

detail-p1040372.jpg

VÝBORNÉ UMÍSTĚNÍ mimo civilizaci, na louce obklopené lesy, u Lísku u Bystřice nad Pernštejnem. V okolí zříceniny, rozhledna, 70m vysoká hráz Vír, western. městečko, Pernštejn... Prostě skvělý tábor. ZDARMA, jen za postavení tábořiště!

Zcela mimo civilizaci u obce Lísek u Bystřice nad Pernštejnem na překrásné “zašité“ louce v kopcích mezi lesy, z níž není vidět vůbec žádná civilizace. V okolí zříceniny, rozhledna, 70m vysoká hráz nádrže Vír, westernové městečko, Pernštejn, strašidelný zámek…

Kromě až 38 podsadových stanů (každý pro 2 osoby, vybaveny matracemi; dva z nich jsou v uspořádání “letiště“, do 4 jde vsunout navíc mezipostýlka pro mimina) máme i 2 týpka (jedno pro až 5 osob s karimatkami, druhé jako kaple/místo pro setkávání, případně jako nocleh pro dalších 5 osob), chatku s půdou a kůlnou, 3 hangáry – jídelnu 18×6m, kuchyň 6x6m, umývárku/sklad 6x6m. Dále až 7 stanů bez podsady, které rozšíří kapacitu o dalších až 21 osob (k dispozici karimatky). Všechny podsadové stany a tee-pee jsou ve velice dobrém stavu, docela nové či pravidelně opravované a impregnované. Maringotka sloužící jako sklad/sušírna/společenská místnost. Sklípek. Pro ty, kdo chtějí romantiku bez elektřiny. Teplá voda z kotle brutar či vojenské sprchy. Míst na přespání v podsadových stanech a tee-pee až 84 (bez dvoumístné podsadové marodky, bez našich dalších stanů bez podsady a bez vlastních stanů). Kompletně vybaveno: dobré nádobí vč. profi hrnců, varné stolice, várnice, matrace, ping pong, kalčo, volejbalové hřiště, ruské kuželky, stolní fotbal, basketbalový koš, houpačky, minikolotoč, pískoviště, lednice na propanbutan, plynové stolice a sporáky na dříví, kanystry, polní uvývárna, zahradní krb s grilem, 5 x venkovní posezení, kotel brutar, vojenská sprcha s kotlem, magnetická tabule, hry a sportovní potřeby, nástěnky, knihovnička, oltář, nářadí, terč na lukostřelbu…. Vlak 5km, rybník s loďkami 2,5km, nejbližší stavení a bus 1km, krásný smrkový les s borůvkami 1krok.

Vše je kompletně vybaveno (matrace, nádobí vč. profinádobí v kuchyni) Stanů stavíme jen tolik, aby se ubytoval nejpočetnější turnus. Pitná voda se dováží v kanystrech z obecního vodovodu 1,5km. 30m hluboká vrtaná studna a potůček jsou přímo na tábořišti.

Cena za poslední volný turnus 2024 (není nutné využít celý) 29.6.-14.7. – Mimořádně Last minute: ZDARMA jen za postavení (s instruktáží přítomného správce tábořiště). Je také možno pronajmout s 50% slevou kdykoli mezi 6.-14.7.. Cena po slevě je 2250Kč/noc. 

Cena pro rok 2025: 4500Kč/noc do 9.8., od 9.8. 3900Kč/noc. Sleva za postavení či zbourání (s instruktáží přítomného správce tábořiště): 15000Kč.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...