Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Airsoftový tábor v Náměšti nad Oslavou

gallery-airsoftovy-tabor-varvazov-6.jpg

Airsoftové tábory patří k nejoblíbenějším v naší nabídce. Každého turnusu se účastní v průměru 70 dětí. Program kempu je vždy přizpůsoben jak začátečníkům, tak i zkušeným hráčům.

Děti jsou rozděleny do airsoftových čet dle zkušeností s airsoftem tak, aby byly oddíly vždy vyrovnané a mohly proti sobě rovnocenně hrát. Každá jednotlivá skupina tak zahrnuje menší i větší děti, začátečníky i zkušené hráče. Menší děti a začátečníci mohou mít v případě vlastního zájmu volnější program doplněný o klasické táborové aktivity, stejně tak tuto možnost můžou využít všichni ostatní účastníci airsoftového tábora.

Věkové omezení na airsoftovém táboře: S ohledem na bezpečnost je spodní věková hranice pro přijetí na tábor 10 let! Stejně tak prosím berte při přihlašování dítěte na vědomí, že se jedná o tábor fyzicky nejnáročnější a programovou náplň tohoto kempu tvoří po většinu dne pohybové aktivity.

Každý účastník tohoto tábora hraje airsoft přibližně polovinu každého dne, samozřejmě v závislosti na počasí. Na začátku tábora účastníky seznámíme s bezpečnostními pravidly, správnou manipulací se zbraní a dalším vybavením, vysvětlíme pravidla airsoftových her a naučíme taktiku individuální a týmové hry. Každé ráno začínají děti rozcvičkou. Protože jde o tábory s vojenskou tematikou, čekají účastníky airsoftového kempu také společné nástupy, na kterých se dozví, co bude náplní programu konkrétního dne, výsledky her a v některých případech mohou také společně s vedoucími dělat kliky či dřepy, vždy ale s ohledem na počasí a zdraví účastníků, které je pro nás naprostou prioritou. Večery bude airsoftový tábor často trávit vlastními programy, jakými jsou například táboráky, bojové taktiky, výcvik boje, večerní hry. Pokud však děti budou chtít, můžou se účastnit celotáborového programu.

Program tábora lze shrnout do dvou oblastí: airsoftové hry a doplňkový program airsoftového tábora.

Airsoftové hry: probíhají mezi četami na několika hřištích v blízkém okolí tábora, vždy však v lesním terénu. Některé hry mají předem daný scénář. Výsledky her se zaznamenávají do bodování a na konci turnusu se uskuteční slavnostní vyhlášení nejlepší čety. V době, kdy četa není na hracím poli, probíhá doplňkový program.

Doplňkový program airsoftového tábora: tvoří řada aktivit s milaitary tematikou, například zdravověda, topografie (teorie – praxe), sebeobrana, střelnice a základní manipulace s dlouhou a krátkou zbraní, promítání tematických filmů, přednášky se zaměřením na výstroj a výzbroj, přežití (stavba přístřešků, rozdělávání ohně), taktika boje v zástavbě, taktika boje v otevřeném prostoru, v lese, překonávání umělých a přírodních překážek, mise mimo tábor apod.

Vzorový denní harmonogram airsoftového tábora:

7:00 Budíček7:30 – 7:45 Rozcvička (krátký běh okolo chatek, protahování)8:00 – 8:45 Snídaně9:15 Společný nástup a příprava na program9:30 – 12:00 Hra airsoft (čety Alfa, Bravo) / Zdravověda (čety Charlie a Delta)12:00 – 15:00 Polední klid12:40 Oběd15:00 Společný nástup a příprava na program15:30 – 18:00 Hra airsoft (čety Charlie, Delta) / Zdravověda (čety Alfa a Bravo)18:00 – 20:00 Večerní klid18:30 Večeře20:00 Celotáborový program / Oddílový večer22:00 – 22:15 Ukončení programu a večerka

  • program prosím berte pouze jako vzorový, každý turnus je odlišný, stejně tak program denně upravujeme v závislosti na příplatkových aktivitách a počasí* každý den mají děti i dopolední a odpolední svačinu, obě probíhají v rámci programu v 10:45 a 16:30* v případě vysokých teplot může být vynechána rozcvička a program bude začínat v dřívějších hodinách* v rámci některých turnusů může být z důvodu programu zkrácen polední klid

Pokud máte airsoftovou výbavu: Přibližně polovina dětí přijíždí na tábor s vlastní airsoftovou zbraní a ochranným oděvem. Pokud si dítě chce přivézt vlastní výbavu, doporučujeme AEG zbraň s nabíječkou, kanady nebo pevnou kotníkovou obuv do lesa, maskáče a rukavice. Z důvodu bezpečnosti je nutné, aby mělo dítě ochranu obličeje – obličejovou masku nebo ochranné brýle a šátek na obličej. V případě ochranných brýlí je nutný písemný souhlas rodičů. Pokud má účastník vlastní zbraň, může si přivézt i vlastní kuličky, avšak s ohledem na údržbu zbraní je nesmí poskytovat dalším táborníkům. Na táboře máme dostatečné množství kuliček, které si můžete kdykoli dokoupit za běžné ceny.

Pokud airsoftovou výbavu nemáte: Ve výbavě máme k zapůjčení AEG zbraň (M4, G36, KAC PDW), obličejovou masku nebo ochranné brýle a maskáče s blůzou. Poplatek za půjčení výbavy na jeden turnus je 400 Kč. Výbavu si můžete objednat v přihlášce na tábor. Doporučujeme si s sebou vzít vlastní opasek do kalhot, šátek a střelecké rukavice.

Airsoftové kuličky: V základní ceně tábora je 2000 ks kuliček (ve většině případů BLS 0,25). Toto množství vystačí většině dětí přibližně na polovinu tábora. Jelikož se spotřeba kuliček u každého hráče liší, doporučujeme, aby s sebou děti měly kapesné (cca 500 – 800 Kč) na případný dokup.

Doprava

Vlastní doprava: dovolujeme si řidiče upozornit, že lesní příjezdová cesta do areálu tábora, je ve vlastnictví Lesů ČR. Provozovatel tábora tedy nemá možnost ovlivnit její stav. Cesta není dobře sjízdná pro sportovní auta se sníženým podvozkem.

Příjezd na tábor: dítě je možné přivézt od 18:00 do 19:00 hodin nástupního dne turnusu. Tábor je pro rodiče do 18:00 hodin uzavřený, probíhá úklid a příprava areálu pro další turnus. Pobyt začíná večeří.

Odjezd z tábora: dítě je možné vyzvednout od 9:00 do 10:00 hodin posledního dne turnusu. Pobyt je zakončen snídaní.

Autobusem/mikrobusem/osobním automobilem: Dopravu na tábor zajišťujeme smluvními autobusy z následujících odjezdových míst.

Praha (příplatek 400 Kč)Brno (příplatek 200 Kč)Ostrava (příplatek 400 Kč)Olomouc (příplatek 400 Kč)Pardubice (příplatek 400 Kč)Hradec Králové (příplatek 400 Kč)Humpolec (příplatek 400 Kč)Žďár nad Sázavou (příplatek 400,-Kč)


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...