Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Školící a rekreační středisko Rota Písečné

rota_net_121.jpg

Nabízíme ubytování pro školy v přírodě, tábory a pobyty rodin - pro skupiny od 30 do 58 osob.

Naše centrum je zrekonstruovaná budova bývalé roty pohraniční stráže, která se nachází v panensky nedotčené přírodě v obci Písečné nad Dyjí, na okraji České Kanady. Rekonstrukce byla provedena dle směrnic a předpisů EU, včetně vysokého komfortu ubytování, profesionálně vybavených učeben i kuchyně. Součástí centra je také plně vybavená keramická dílna s pecí, dětská hernička pro nejmenší, prostorná tělocvična, relaxační místnost s infrasaunou a herna s pingpongovým stolem, šipkami a fotbálkem. Venkovní oplocený areál o rozloze 10000 m2 umožňuje sportovní vyžití – fotbalové a volejbalové hřiště, dětské hřiště s prolézačkami, pískoviště, minigolf. Otevřená venkovní učebna, ohniště s grilem a venkovní posezení s občerstvením již jen doplňuje váš příjemný pobyt.  Máme v provozu velký bazén 5x7m s hloubkou 1,5m a brouzdaliště pro malé děti 3x5m. V obci je nové multifunkční hřiště a profesionální tenisové kurty. V okolí je velké množství krásných výletů a možností koupání. Nabízíme též tématický vojenský doprovodný program – jízdu v tanku, obrněném transportéru a  polní vojenský výcvik.

Ubytovat se u nás můžete v celkem 13-ti pokojích s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 58 lůžek včetně přistýlek.

Více zde:

https://fb.watch/lI1vSJqMCf/

https://www.facebook.com/rotapisecne/photos

www.facebook.com/rotapisecne/

www.rotapisecne.cz/


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...