Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Dětský rybářský tábor v Českém ráji 2024

rybarsky-tabor-holin (3).jpg

Sportovně rybářský tábor v Českém ráji v obci Holín u Jičína. Chcete si vyzkoušet různé rybolovné techniky jako položenou, plavanou, přívlač? Užít si rybolov a spoustu další klasické táborové zábavy?

Zveme všechny příznivce sportovního rybolovu na soukromou rybářskou farmu rybník Ráj v Holíně (CHKO Český ráj).

Farma se nachází přímo na kraji pohádkového lesa /pouze 1 km od vstupní brány do Prachovských skal a 2 km od historického městečka Jičín/.

Pro kluky i holky, pro zkušené i začínající rybáře.

Vaše děti prožijí krásný týden na soukromém rybníku Ráj v srdci Českého ráje s chovem ušlechtilých ryb jako je: jeseter, kapr, amur, lín, candát, štika, okoun….., včetně trofejních ryb.

Tábor je určen pro děti ve věku 7 – 17 let, které mají kladný vztah k rybám a přírodě.

PRO HOLKY I KLUKY, PRO ZAČÁTEČNÍKY (NENÍ POTŘEBA RYBÁŘSKÁ POVOLENKA) I POKROČILÉ.

Děti se seznámí s teoretickou i praktickou výukou. Vyzkouší si se různé techniky lovu. Naučí se, jak přichystat rybářské náčiní pro jednotlivé techniky pod vedením zkušených vedoucích, rybářů.

Pro děti máme přichystaný bohatý program – různé soutěže, hry, výlet do okolí např. rybářské závody, soutěže v rybolovných technikách, výlet do Prachovských skal a Jičína……

Program je připravený jak pro deštivé i slunečné počasí – stezka odvahy, čluny, lukostřelba, soutěže v náhazových technikách, poznávačka ryb, výroba vlajek, táborák, návštěva malé farmy, kde si děti mohou krmit koně, ovce…

Výuka bude probíhat na soukromém rybníku Ráj. U rybníka je k dispozici rybářská chata.

TÁBOR JE OBOHACEN O ČASNÉ RANNÍ ČI NOČNÍ LOVY.

Stravování je zajištěno 5 x denně a obsahuje dostatek ovoce, zeleniny, masa, mléčných výrobků, dodržování celodenního pitného režimu.

Děti jsou pod celodenním dohledem táborových vedoucí a rybářů. Zdravotní dohled zajištěn.

Děti si mohou zákl. rybářskou výbavu přivézt či za poplatek 900,-Kč půjčíme.

Příjezd v sobotu po 15.00 hod, odjezd v sobotu do 9.00 hod.

Těšíme se na Vás! 🙂


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...