Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Doprava na tábor i z tábora je vlastní!

Tábor pro rodiče s dětmi - Mozolov

Obrázek32(1)

TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI (neboli TRDy) jsou týdenní aktivní rodinné dovolené s dobrovolným „táborovým“ programem pro malé táborníky, s hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkou, diskohrátkami a karnevalem.

Jsou jedinečné zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti i dospělé.Tyto letní pobyty probíhají v resortech vhodných pro rodinné dovolené, vždy však s ohledem na táborovou cenu.

Letní tábory pro rodiče s dětmi od DĚTÍ BEZ HRANIC (neboli TRDy) jsou:

  • tábory určené pro rodiče a jejich děti od 2,5 do 10 let (MŠ a 1. stupeň ZŠ),
  • jedinéčné tábory, zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
  • tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, večerníčky na dobrou noc, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné a rukodělné dílny. Účast rodičů na programu je dobrovolná – možnost odpočinku a relaxace (u kreativní dílny je účast rodičů žádoucí).
  • oblíbené, vždy plně obsazené, již přes 10 let zkušeností, přes 5 tisíc spokojených účastníků
  • letošní táborová nabídka se dělí do třech kategorií TOP – ZLATÝ STŘED – TÁBOROVÉ STŘEDISKO – toto středisko patří do kategorie „ZLATÝ STŘED“

Příjezd si, prosím, naplánujte vždy v neděli v odpoledních hodinách. Společnou večeří bude každý náš TRD zahájen a my se na Vás budeme velmi těšit.

Program

Program tábora:

Program je připravován jen pro děti ve věku od 2,5 – 10 let. Mohou se do něj zapojit i starší děti, ale vzhledem k věku jim aktivity mohou připadat snadné a zabrat jim kratší čas. Volné chvíle mohou využít individuálně se svými rodiči.

Celotáborová hra: Indiánské léto

Cílem celotáborové hry je posílení spolupráce, vztahů rodičů s dětmi, zapojení dětí do kolektivu, rozvoj mezilidských vztahů a osvojení nových dovedností.

Okolí

Parkhotel Mozolov se nachází v malebných jižních Čechách – v české Sibiři. Areál je umístěn uprostřed přírody a od roku 2021 prochází kompletní rekonstrukcí.

VÝHODY A HODNOCENÍ:

  • hotel je umístěn do krásného a klidného prostředí
  • tento tábor patří do naší nabídky !ZLATÝ STŘED“
  • v areálu se nachází krytý bazén, sauny, sportoviště, ohniště, stoly na stolní tenis
  • tábor rodinného charakteru

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...