Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní herecký tábor Ambrozia 2024

detail-img-1715.jpg

Umělecká agentura Ambrozia od roku 2003 nabízí mladým lidem výuku nejen divadelního herectví. Letní herecký tábor Ambrozia je týdenní intenzivní kurz, který účastníky seznámí s prací herce celé její komplexnosti.

Letní herecký tábor Ambrozia 2022

Umělecká agentura Ambrozia od roku 2003 nabízí mladým lidem výuku divadelního, filmového a muzikálového herectví, tance a moderování.

Letní herecký tábor Ambrozia je týdenní intenzivní kurz, který účastníky seznámí s prací herce v celé její komplexnosti. V malých skupinkách pod vedením zkušených lektorů budete pracovat na rozvoji svých hereckých i pohybových schopností a během týdne připravíte vlastní představení. Kurzu se mohou zúčastnit děti a mladí lidé ve věku od 8 do 18 let.

První den kurzu jsou účastníci rozděleni do tříd po 15 lidech přibližně stejného věku. Každá třída má svůj rozvrh, podle kterého celý týden pracuje v jednotlivých předmětech s různými lektory. Poslední den kurzu je pro rodiče a přátele účastníků připravena veřejná prezentace projektů jednotlivých tříd.

Během týdne účastníky čeká i relaxace v podobě tradičních letních aktivit (např. grilování), spousta zábavných večerních programů (diskotéka, Talent show, Tvoje tvář má známý hlas, atd.), exkurze do divadel a médií a setkání se známými osobnostmi.

Na herecké škole jsou kromě odborných lektorů i vedoucí tříd, kteří přebírají za nezletilé účastníky plnou zodpovědnost a starají se o ně 24 hodin denně, i mimo výuku. Účastníci jsou ubytováni přímo v prostorách školy v upravených třídách, kde spí ve vlastních spacácích. Strava je formou plné penze a celodenní pitný režim je samozřejmostí.

Během letních prázdnin nabízíme kurzy téměř po celé České republice (Praha, Brno, Hradec Králové, Karlovy Vary, Plzeň, Jihlava, Olomouc, Liberec, Vsetín, Ostrava, České Budějovice, Ústí nad Labem).

Veškeré podrobné informace včetně termínů a místa konání naleznete na našich webových stránkách www.ambroziada.cz

Tak neváhejte a pojeďte s námi!

  • Typ ubytování: V prostorách škol, vlastní spacák a karimatka či nafukovací matrace.

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...