Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Proč mluvit se zvířaty? Protože jsou to naši kamarádi!

Plzeňské DEPO2015 zve na akci Proč mluvit se zvířaty, kde můžete přihlížet veřejnému uměleckému fotografování lidí a zvířat a nechat se okouzlit tímto krásným vztahem.

  • Publikováno: 07. 09. 2015

Přijďte se se svými dětmi podívat 24. září do plzeňského DEPO2015 na akci Proč mluvit se zvířaty. Návštěvníci zde budou moci přihlížet veřejnému uměleckému fotografování lidsko-zvířecích párů, které spolu mají krásný vztah. Někdy přátelský, jindy kolegiální a nebo dokonce vztah pacient vs. lékař, kdy lékařem (nebo spíše léčitelem) je právě zvíře. Děti, které jsou na akci více než vítány, si budou moci prohlédnout mládě krokodýla, minikoně, sovu pálenou, papouška, prasátko, lišku, minikozu, želvy a mnoho dalších. Celá akce je zdarma! Všechna přítomná zvířátka jsou velmi dobře vychována a jsou přátelská. To samé se očekává i od dětí, které se na ně přijdou podívat. Program bude probíhat od 12 do 15 a od 17 do 21h. V mezičase si zvířátka musí odpočinout a najíst se.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...