Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Výběr letního tábora usnadní expozice „TÁBORY JSOU IN“ na veletrhu FOR KIDS

„Tábory jsou in“ - to je název expozice, kterou najdete od 9. do 12. dubna na veletrhu FOR KIDS v Praze-Letňanech. Osobně se zde budete moci setkat s více než desítkou pořadatelů letních táborů.…

  • Publikováno: 24. 03. 2015

Jsou tábory ještě in?

I přes tisíce jiných lákadel pro děti jsou letní tábory pořád velmi oblíbenou náplní letních prázdnin. Na takovém pobytu s partou vrstevníků pod vedením nadšených vedoucích se dítě může mnohému naučit a odnést si řadu nevšedních zážitků. Široká nabídka typů i jejich zaměření ale přivádí mnohé rodiče k otázce, jak a kde tábor vybírat. Táborová expozice na veletrhu FOR KIDS nabídne po čtyři dny možnost zeptat se na cokoliv přímo pořadatelů letních táborů.

Osobní kontakt s pořadatelem pomůže při výběru

Při výběru letního tábora je potřeba hledět nejen na jeho  termín, cenu a zaměření, ale také si zjistit reference na pořadatele. Zejména v případě výběru tábora, kam máte dítě poslat poprvé a často na více než týden, je osobní kontakt s pořadatelem leckdy vhodnější.

Od youtuberů po šifrování

V expozici „Tábory jsou in“ se můžete osobně setkat s organizátory nejrůznějších druhů táborů. Budou mezi nimi takoví, kteří uspořádají přes léto táborů několik desítek i organizace pořádající jen pár turnusů. Program pro návštěvníky expozice připravují: Agentura 7, Cestovní kancelář Topinka, Tábory Tapaza, Děti bez hranic, Tábory na Ranči v údolí, Tábory Sopka a O.s. Dufa. Duhový koník představí tábory s makrobiotickou stravou, Pionýr připomene dlouhodobý projekt Opravdu dobrý tábor, atrakcí především pro starší děti budou youtubeři a prezentace táborů 4camps.

Borovice.cz (www.borovice.cz) a České tábory (www.cesketabory.cz) jsou dva největší internetové servery shromažďující nabídku letních táborů nejrůznějších organizací. Na českém internetu je najdete řadu let a kromě samotných táborů zde jsou pro rodiče připraveny i rady, jak tábor vybírat, kde sehnat potřebné vybavení apod.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...