Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zábavná hra jako dárek k Vánocům

Vánoční dárky se rozdělují na měkké a tvrdé. Mezi dětmi jsou jednoznačně oblíbenější ty druhé. A mezi tvrdými dárky by každý rok měla být alespoň jedna hra.

  • Publikováno: 24. 09. 2014

Ideální variantou je zábavná hra, při které se hráči něco zajímavého dozvědí nebo si procvičí své dovednosti. A měla by bavit nejen děti, ale i jejich rodiče. Právě taková je hra Paměť 3D, kterou letos pro Ježíška připravila společnost Pexi, specialista na naučné a vzdělávací hry.

Už Mark Twain tvrdil: „Jsme tím, co si pamatujeme.“ A aby naše paměť nezahálela, je dobré ji občas potrénovat. Nejlépe hravou formou. Hra Paměť 3D cvičí nejen schopnost zapamatovat si barvy, ale prověří i postřeh a zručnost. Jako jedna z mála naučných her cvičí také prostorovou představivost hráčů. Ti mají za úkol poskládat barevné kostky podle vzoru na vybraných kartách. Obtížnost hry je možné nastavit výběrem karet ke hře, podle momentálního věkového složení hráčů, takže zapojit se mohou malí i velcí.

Hra paměť 3D patří do kolekce více než 50 naučných a vzdělávacích her společnosti Pexi, které vydává pod značkou Alexander a v obchodech je poznáte podle obrázku „Moudré sovy“. Další hry uvedené série pomáhají rozvíjet slovní zásobu a vyjadřování (Povím ti, mami), rozpoznávat barvy a tvary (Splašené žetonky), procvičovat čtení (Písmenko k písmenku) nebo počítání (Supermatematik). Naučné hry s logem „Modré sovy“ již získaly ocenění Správná hračka, Grand Prix veletrhu hraček i Hračka roku.

 


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...