Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Znáte Opravdu dobrý tábor?

Hledáte dobrý tábor? Nevíte, jak ho vybrat? Už deset let v tom nejste sami - Před deseti lety totiž Pionýr zahájil informační kampaň Opravdu dobrý tábor.

  • Publikováno: 19. 05. 2014

Od té doby se snaží zvyšovat povědomí veřejnosti v oblasti obecných pravidel, jež by měl splňovat každý tábor. Radí, na co si dát pozor, jaké informace vyžadovat od pořadatele i jaké mu vždy poskytnout, ale i na co nezapomenout, až budete malému táborníkovi balit kufry. Zkrátka už desátým rokem usiluje, aby co nejvíce rodičů a dětí při výběru letního tábora nemuselo spoléhat jen na šťastnou ruku.

Soustavnou informační kampaní na webových stránkách www.dobrytabor.cz a dále prostřednictvím vlastních tištěných materiálů i kontaktních akcí určených veřejnosti podněcuje zájem rodičovské veřejnosti o tuto problematiku. A lze se domnívat, že se to daří, protože zodpovědní rodiče (ale i jiní pořadatelé táborů) se na ně stále obracejí s dotazy a žádostmi o radu. Kromě mailové a telefonické poradny jim mohou při výběru tábora a přípravě na něj pomoci také samotné internetové stránky projektu. Na nich lze nají nejen řadu tematických článků a především tzv. Osmero dobrého tábora, ale také informační a návodná videa. Nově jsou tyto stránky zahrnuty přímo na webu Pionýra. Zájemci o tábory se tak ocitají jen několik „kliků“ od dalších zajímavých informací a možností, jako je například nabídka jednorázových otevřených akcí či vyhledávač oddílů a klubů pro zapojení do dlouhodobé činnosti Pionýra.

V jarním období kampaň Opravdu dobrý tábor vrcholí a zájem veřejnosti i médií je díky blížícím se prázdninám nejvyšší. Stejně jako v minulých letech projekt očekává několik stovek dotazů a je připraven na ně odpovědět. Proto jej neváhejte kontaktovat. Nabízí bohaté zkušenosti přímo z táborové praxe i externí odborníky na právo, ekonomiku, hygienu a další obory, jež mohou s letní činností souviset. Zkušení pracovníci se budou rádi podílet na zpracovávání táborových témat podle vašich potřeb nebo dodají texty na témata, jež mají již zpracovaná. Stačí napsat na e-mail opravdu@dobrytabor.cz nebo zavolat na číslo 222 247 529.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...