Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zpříjemněte si léto degustací vín na Hradu Litoměřice

Zpříjemněte si léto degustací vín na Hradu Litoměřice. Příjemné prostředí hradního nádvoří podtrhne prožitek z vín, doprovázený živou hudbou.

  • Publikováno: 31. 07. 2013

Centrum cestovního ruchu Litoměřice připravilo pro obyvatele i návštěvníky jednoho z nejstarších a nejkrásnějších českých měst letní degustace kvalitních vín za doprovodu živé hudby na nádvoří Hradu Litoměřice.

Po červencové úvodní degustaci vín Pavla Skráška z Pálavských vrchů se v pátek 9. srpna představí delikátní vína z Vinařství ZD Sedlec, které hospodaří na pozemcích nacházejících se v chráněné krajinné oblasti Lednicko-valtického areálu. Mezi vzorky nebude chybět Cabernet Sauvignon rose, šampion Litoměřického hroznu 2013 – soutěžní, prezentační a degustační akce pořádané v červnu v prostorách litoměřického hradu.

„Poslední letní degustace s hudbou se uskuteční v pátek 30. srpna,“ upřesnila vedoucí hradu Lenka Gottwaldová.

Vstupné na letní degustaci je 250 korun a zahrnuje i drobné občerstvení. O příjemný hudební doprovod se postará Rosťa Pechoušek. Vzhledem k omezené kapacitě míst (40 osob) je nutná předchozí rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí se degustace přesouvá do hradního sálu.

Ve výstavních prostorách Hradu Litoměřice je až do konce srpna (denně od 9 do 17 hodin) k vidění výstava litoměřického fotografa Petra Klingra, prezentující pozoruhodné snímky s motivem Litoměřic a blízkého okolí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...