Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Keltoi oslavilo dvacet let působení

Ač se to zdá neuvěřitelné, před několika týdny občanské sdružení Keltoi začalo již dvacátý rok svého působení.

  • Publikováno: 28. 03. 2013

Spousta věcí se podařila a je také pár věcí, které nedopadly podle původních představ či plánů. K blížícímu se výročí 20. let bylo provedeno několik změn – počínaje změnou redakčního systému internetových stránek a sloučení všech webových projektů do jednoho systému a rozšířením projektů na druhé straně.

Co se tedy změnilo?

Archeopark Prášily ve své osmé sezoně pro léto 2013 připravil Keltské víkendy a dva festivaly. Od 1. července vám bude předvádět a vy si dle možností můžete vyzkoušet např. keramiku, tesařství, kovářství a další řemesla. Oslaví keltský svátek Lughnasad, k vidění budou rekonstrukce řemesel, průvodce areálem archeoparku, hudba, jídlo, pití a další zajímavosti. Sezonu zakončí Samhainem v říjnu.

Od 1. ledna 2013 převzalo Keltoi po dohodě s městem Letovice projekt keltské usedlosti Isarno, kde postupně provede rekonstrukci areálu a v létě uskuteční různé akce.

Rozsáhlými změnami prošly i internetové projekty boiohaemum.cz, stopypredku.cz a keltove.cz. Zde čeká jejich tvůrce ještě mnoho práce – sami zhodnoťte, zda jdou správným směrem


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...