Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Regionální velká výměna zkušeností poprvé na jižní Moravě

Volnočasoví vedoucí a pedagogové z jižní Moravy nebudou muset v roce 2013 cestovat na vzdělávací akci do jiných regionů, od Vysočiny si ji totiž na jeden rok vypůjčily organizace z Mikulova.

  • Publikováno: 20. 01. 2013

Regionální velká výměna zkušeností (RVVZ) se uskuteční v termínu 1. až 3. března 2013 právě v Mikulově a ponese se v duchu motta „… buďme výběr z bobulí“. Jako logo zvolily pořádající organizace – sdružení 7 DNÍ a místní oddíly Junáka – hrozen, který má charakterizovat město pod Pálavou i symbolizovat zráním lidské osobnosti k lepšímu. V tomto zrání může všem pomoci i víkendová akce plná seminářů, workshopů, přednášek, her, exkurzí a zajímavých doprovodných aktivit, kde načerpají nové dovednosti i elán do další práce s dětmi a mládeží.
Akce je určena všem starším osmnácti let, začínající vedoucí se mohou zúčastnit od patnácti let s dospělým garantem. Účastnický poplatek je 400 korun a registrace bude spuštěna po 17. listopadu na www.rvvz-vysocina.cz, kde se zájemci dozví další podrobné informace.

Za pořadatele srdečně zve náčelník Jiřka Falková, 7 DNÍ o.s.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...