Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Víkend nejen s bylinkami se bude konat u Kněžic

Enneagram aneb Dávná cesta duše, cvičení čikung, Společné bylinné vaření, O starých odrůdách a svépomocném semenaření, Jsme to, co jíme – to jsou témata letošního semináře Chaloupek.

  • Publikováno: 30. 05. 2012

Seminář se na Chaloupkách u Kněžic už tradičně koná na začátku června pod názvem Víkend nejen s bylinkami.

Bylinky v názvu semináře nejsou ani tak, že by se účastníci zabývali převážně bylinkami – i když samozřejmě také. „Bylinky jsou zde hlavně jako symbol toho, co nám nabízí příroda, nebo chcete-li vesmír,“ vysvětluje Iva Suchá, organizátorka akce.

Doba je příliš rychlá na léčení bylinkami – na ty se musí pomalu. Není ale načase to změnit? Není doba už příliš rychlá? Nezdá se vám vůbec něco s vámi nebo se světem kolem vás? Použijte bylinku k léčení a uvidíte.

Bylinkový seminář bude letos spojen se Zahradní slavností u příležitosti udílení plaket „Přírodní zahrada“.

Strava bude hlavně makrobiotická. Přesné datum akce je 8. -10. června a přihlásit se můžete do 27. května zde.

Chaloupky o.p.s. se dlouhodobě věnuje jednodenním i pobytovým programům pro školy s ekologickou a přírodovědnou tématikou. V rámci programů děti a dospělí zažijí pobyt v přírodě, pozorování rostlin a živočichů, krmení hospodářských zvířat na dětské farmě, rukodělné činnosti a spousty dalších doteků přírody a života na venkově. Programy jsou realizovány na čtyřech pracovištích Chaloupek v Kraji Vysočina – Kněžice, Velké Meziříčí, Horní Krupá a Krátká.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...