Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Centrum Babylon zve na prázdniny

Centrum Babylon v Liberci přináší svým návštěvníkům mnoho zajímavých programů, které zpestřují návštěvu jednotlivých provozoven a jsou v ceně běžného vstupného.

  • Publikováno: 26. 02. 2012

V aquaparku Centra Babylon se po celý týden koná soutěž o zajímavé ceny s  názvem „AquaAlphabet“. Akce, při které se roztáčí kolo štěstí, probíhá dvakrát za den a vítězové v ní získávají dárkové poukázky od Centra Babylon.

Dalším zpestřením pobytu v Aquaparku je Aquazorbing. Chůzi po hladině ve velké kouli si mohou návštěvníci vyzkoušet také po celý týden dvakrát denně.

Pro milovníky pohybu všech věkových kategorií  jsou v Aquaparku  připravena pravidelná cvičení. Každý pátek od 18.00 hodin si pohybuchtiví návštěvníci mohou vyzkoušet světovou novinku AquaBellyform a zatančit si orientální tance ve vodě. V neděli je od 18 hodin připravena temperamentní AquaZumba.

Na návštěvníky dalšího velkého zábavního provozu, Lunaparku, čekají každý pátek od 17 hodin vystoupení skupiny MISTRAL. Jedná se o vtipné vstupy klauna, artisty a žongléře.

Milovníky vědeckého poznávání a hraní si s vědou čekají v iQPARKU Centra Babylon o sobotách a nedělích od 16.00 hodin pravidelné Science show. Každou neděli je pro návštěvníky iQparku od 14.00 hodin připraven zábavný workshop. A navíc startuje 29. února zábavná soutěž „Co víš o nanovláknech?“ Vítězové si odnesou MP3 přehrávač.

Prázdninový týden Libereckého kraje je v Centru Babylon  završen akcí „Prodlužte si prázdniny a přijďte k nám zas“. Každý návštěvník, který si v týdnu od 27. února do 2. března zakoupí celodenní vstupné do provozů zábavy, získává jako bonus poukaz na vstupné 1+1 nebo slevenku pro příští návštěvu.

Centrum Babylon tak rozšiřuje svými programy nabídku možností trávení volného času pro jednotlivce i celé rodiny – pro návštěvníky z blízkého i z dalekého okolí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...