Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Mistrovství ČR 2012 ve standardních tancích

I letos se koná 18. února v nové hale Arena Sparta Podvinný mlýn ve Vysočanech Mistrovství ČR 2012 ve standardních tancích.

  • Publikováno: 05. 02. 2012

Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí, Senioři I a II bude v sobotu 18. 2. od 10 hodin dopoledne do 22 hodin večer soutěžit v nové sportovní hale Arena Sparta, Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 – Vysočany o prestižní tituly  „Mistrů České republiky“.

Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep.

O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách – jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím.

Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokáží zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem „Mistr České republiky“.

Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce nejen všem našim párům, ale hlavně nádhernému tanci.

Přijďte i Vy zažít neopakovatelnou atmosféru a podpořit své favority v této neobyčejné taneční soutěži. Předprodej vstupenek je zahájen v síti Ticketpro.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...