Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Koncertu Děti dětem bude 15 let

Je to tak, Pionýr a Nadace Dětem 3. tisíciletí tuto kulturní akci společně pořádají již od roku 1998. Za tu dobu se v hledišti i na jevišti vystřídaly tisíce dětí i řada profesionálních hostů.

  • Publikováno: 05. 02. 2012

Na co se můžeme těšit letos? Kromě „oslavy narozenin“ jsou tradičně přichystána taneční i hudební vystoupení dětských účastníků otevřené kulturní soutěže Pionýrský Sedmikvítek. A i když bude sobota 4. února patrně jedním z nejmrazivějších dnů této zimy, večer v Kongresovém centru Praha se nálady na bodu mrazu bát nemusíme – na výběr totiž bude z pestré směsi žánrů od folklóru, přes moderní taneční rytmy, až po rockovou hudbu.

Jako každý rok budou i tentokrát předány Putovní poháry předsedy vlády ČR za dlouhodobý přínos práci s dětmi a mládeží v různých oblastech kultury.

A co bude vyvrcholením programu? Své vystoupení si pro děti připravila Monika Absolonová, nominovaná pro rok 2012 na cenu Thálie. Věříme, že po koncertu Děti dětem bude mít navíc několik stovek malých fanoušků, kteří jí budou při udělování cen držet palce.

Záštitu nad patnáctým ročníkem koncertu Děti dětem přijali: Ing. Eva Bartoňová, státní tajemnice – náměstkyně ministra školství, mládeže a tělovýchovy, PaedDr. Alena Gajdůšková, místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR a předseda vlády ČR RNDr. Petr Nečas.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...