Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Již podruhé nabídne pražská RVVZ pestrý program vedoucím dětských sdružení

Vedete oddíl a potřebujete nové nápady? Jste z Prahy a okolí a rádi byste potkali stejně naladěné lidi a popovídali si s nimi, jak řešit to či ono? Pak si určitě rezervujte sobotu 5. 11.!

  • Publikováno: 21. 10. 2011

Nejen shora jmenované, ale ještě mnoho dalšího můžete zažít na Regionální vzájemné výměně zkušeností v Praze!

Pražská regionální VVZ chystá již podruhé pestrý program.

Zkušení lektoři jsou ochotni podělit se o své zkušenosti v nejrůznějších oborech. Mezi nimi jsou například Honza Burda, šéf jedné z předcházejících CVVZ, odborníci na první pomoc ze záchranářských táborů Dětí bez hranic, výtvarnice a náčelní Junáka Káča Rocmanová a další známé tváře.

V nabídce programů je mimo jiné zdravověda a první pomoc, která se hodí vždycky, hry v klubovně, „Icebreakery“, výtvarné hříčky Po celou dobu RVVZ bude také v provozu čajovna, kde bude možno strávit příjemné chvíle v diskusích.

Pražská VVZ
Pro koho: pro všechny vedoucí, instruktory, praktikanty, rádce malých i větších kolektivů dětí a mládeže, z Prahy a okolí
Věk: od 15 do 100 let (do 18 let s dospělým garantem)
Datum: v sobotu 5. listopadu 2011 od rána do večera
Pořadatel: Rada dětí a mládeže hl. m. Prahy
Kde: v Praze 1, na Senovážném náměstí 24

Předběžné přihlášky s předpokládaným počtem účastníků, jejich věkem, sdružením a kontakty posílejte na adresu rvvz@prazskarada.cz.

Co znamená zkratka VVZ?
„Vévézetka“ – to je Velká nebo také Vzájemná Výměna Zkušeností. Je to setkání vedoucích různých sdružení dětí a mládeže, spolků, malých i velkých organizací a klubů, kteří si chtějí porovnat své názory, výchovné metody, vyměnit si nápady a společně hledají řešení problémů, které je trápí. Zároveň má na vévézetkách každý účastník možnost se vzdělávat nebo se v něčem zdokonalit na různých dílnách a seminářích. Vévézetky navíc pomáhají upevňovat tolerantní přátelství napříč spektrem neziskových sdružení.

Proč regionální Vévézetka?
Celostátní setkání vedoucích mají mnoho výhod, ale i nevýhody – schází se na nich stovky lidí, ale obvykle je to pro tři čtvrtiny republiky příliš daleko. Proto je tu možnost regionálních vévézetek, kde se sejde méně lidí. Když se poznají, spřátelí, bude se jim v regionu lépe spolupracovat – mají k sobě blíž, mohou se sejít častěji i mimo vévézetky během roku, ať již sami či s celými oddíly, soubory, kluby. A navíc nemusí účastníci jet přes celou republiku, ba dokonce mohou jít večer spát domů


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...