Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Konkurz do dětských médií – šance pro malé novináře

Dětská tisková agentura, občanské sdružení dětí a mládeže, pořádá dnes od 15 do 18 hodin konkurz do svých redakcí novin, rádia a televize v Praze, Brně, České Lípě a Lánově.

  • Publikováno: 19. 10. 2011

Do konkurzu se mohou hlásit děti od 8 do 14 let, které baví psát, mluvit, fotografovat, natáčet, pracovat s technikou, dělat rozhovory, ankety, reportáže, recenze

Na konkurz by si každé dítě mělo připravit krátký mluvený projev a ukázku slohové práce nebo materiálů publikovaných například ve školním časopise.

Děti, které projdou konkurzem, budou navštěvovat kroužky malých novinářů, kde získají teoretické i praktické zkušenosti z práce médií. Podle svého zájmu pak mohou působit jako redaktoři v redakci internetových novin, internetového rádia či televize nebo se věnovat technice v rozhlasovém či televizním studiu.

Výsledky současných členů Dětské tiskové agentury můžete vidět na www.dta.cz. Více informací o konkurzu získáte na mailu dta@dta.cz nebo na tel. čísle 603 426 422.

Adresy, kde se konkurz koná:
v Praze, Praha 4, Na Nivách 314 (domeček u dětského hřiště)
v Brně, (děti 13 – 17 let) SDV Labyrint, Švermova 19, Brno-Bohunice
v Lánově, obecní úřad Lánov, zasedací místnost
v České Lípě, ZŠ Antonína Sovy 3056, studio Rádia Slovanka


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...