Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Školním časopisem roku se stala Chrudimka.cz

Ve čtvrtek 26. května 2011 předal při slavnostním vyhodnocení krajského kola Školní časopis roku vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek ocenění nejlepším časopisům kraje.

  • Publikováno: 17. 06. 2011

Ve společné kategorii prvního a druhého stupně vyhrála soutěž ZŠ Morašice u Litomyšle s časopisem Třesk, v samostatné kategorii druhého stupně ZŠ U Stadionu Chrudim s časopisem Pavučina. V rámci časopisů středních škol se stalo vítězem Gymnázium Ústí nad Orlicí s časopisem Gymplák.

Tříčlennou hodnotící komisí, ve které zasedl šéfredaktor Pardubického deníku Tomáš Dvořák společně s redaktorem Českého rozhlasu Pardubice a týdeníku Sedmička Josefem Kopeckým a vicehejtmanem kraje, byly ohodnoceny i další časopisy.

Zvláštní cenu poroty dostalo Letohradské soukromé gymnázium za Odvážné pero či ZŠ Hrochův Týnec za rozvoj mezinárodní spolupráce.

Všechny časopisy přihlášené do soutěže „Školní časopis a noviny roku“ postoupí i do celostátního kola, jehož výsledky budou zveřejněny v prosinci letošního roku.

Soutěž uspořádala Asociace středoškolských klubů České republiky ve spolupráci s Národním informačním centrem pro mládež a regionálními koordinátory-redaktory projektu Klíče pro život a Občanským sdružením Altus za podpory Pardubického kraje a Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...