Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Přihlašování na letní workcampy 2011 je tady

Od středy 30. 3. večer budete mít možnost vybrat si z více než 2000 krátkodobých projektů po světě. Organizuje je INEX-SDA.

  • Publikováno: 02. 04. 2011

Na co se můžete těšit? Co třeba organizovat oslavu Mezinárodního dne dobrovolníků ve Vietnamu, podpořit kampaň proti konzumaci velryb na Islandu, pomoct na táboře pro 2000 dětí ve Finsku nebo se podílet na výrobě bylinných čajů v Litvě a mnohem více?
Vyberte si ten pravý projekt pro vás! Staňte se dobrovolníkem a podpořte tak Evropský rok dobrovolnictví 2011!

Zveme vás a upozorňujeme:

Poprvé na workcamp? – setkání pro „dobrovolníky začátečníky“
Máte kamarády, kteří se chtějí vydat na workcamp poprvé a mají spoustu dotazů? Jak a kdy se přihlásit, co očekávat a na co nezapomenout?
Pošlete je na jedno z našich informačních setkání pro dobrovolníky „začátečníky“ v Praze, Brně a Dobříši. Informace najdete zde.

Platba účastnického poplatku – na účet nebo hotově v pražské kanceláři
Jak víte, účastnický poplatek je konečným krokem v administraci vaší přihlášky. Nečekejte s platbou až po odeslání přihlášky, urychlete proces přihlášení a pošlete jej co nejdříve na náš účet, nebo doneste v hotovosti do pražské kanceláře.
Jeho výše se letos nezměnila – za jeden projekt v kalendářním roce platíte 2200,-Kč a za každý další 1100,-Kč.

Další informace:
• Proplácení nákladů při účasti na projektech v zemích Regionu 2 – v letošním roce vám bohužel vzhledem ke sníženým dotacím nebudeme schopni poskytnout finanční podporu při účasti na projektech.
• Rozšířili jsme otevírací hodiny v naší pražské kanceláři.
• Podrobnosti k projektům, školením, workcampům a INEX-SDA najdete na webových stránkách.

INEX – Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...