Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Cyklistickou sezónu zahajuje v Praze veletrh FOR BIKES

Cyklistickou sezónu zahajuje největší jarní specializovaná cyklistická výstava FOR BIKES. Veletrh v pátek otevřel dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu Zdeněk Štybar.

  • Publikováno: 25. 03. 2011

Návštěvníky čeká nejen představení novinek výrobců a dovozců kol, cyklistického vybavení a oblečení pro rok 2011, ale také nabitý doprovodný program.

Světový trend, kterým je rozvoj elektrokol, proniká masivně i do České republiky. Na výstavě proto nebude chybět široká nabídka elektrokol a testovací dráha o rozloze 3 000 m2.
Pro děti je připravena dovedností dráha a pro dospělé venkovní testovací okruh MTB na ploše 2 000 m2.
Novinkou je ucelená a zatím nejrozsáhlejší prezentace rozvoje cyklotras a cykloturistiky 12 krajů České republiky. Najdete zde tipy na nově vybudované cyklotrasy, singletreky i bikeparky.
Přední české cestovní kanceláře představí projekt Aktivní dovolená, kde budou prezentovat cyklistické zájezdy v ČR i v zahraničí.

Na návštěvníky dále čeká představení a vysvětlení principů bezpečné cyklodopravy ve městech, autogramiáda Zdeňka Štybara, závod FOR BMX v čele se špičkou české freestylové scény i biketrialová show Vlasty Kabeláče Čiháčka. Aktuality sledujte na www.forbikes.cz.

Vychytávky na veletrhu
Nejlehčí kolo – Nový koncept rámu Scott Scale (899 g) a zbrusu nový celokarbonový Scale 29 (949 g) jsou nejlehčími rámy ve své třídě na trhu.
Designové dětské kolo roku Vítěze soutěže o nejhezčí design dětského kola představí značka Amulet. Kolo si mohou rodiče s dětmi vyzkoušet na speciální dovednostní dráze pro děti.
Premiéra U rampy – Závody FOR BMX v Agang aréně se letos uskuteční na zbrusu nové mobilní minirampě za účasti špičky české freestylové scény.
Premiéra nové kolekce závodních kol Zdeňka Štybara – Novou kolekci závodních kol Quick step představí osobně Zdeněk Štybar.

Sobotní doprovodný program:
Cyklofest Plus 2011 – festival cyklistiky a cestovní na kole představí dokumenty a prezentace z cyklistických výstav
11:00 – Jiří Bína – Velká cesta Mexikem
12:15 – Jan Vlasák – Cestou necestou Albánií
14:00 – Ruda Růžička – Přes Himaláje
15:15 – Lucie Kovaříková a Michal Jon – Na kole kolem světa
16:45 – Šimon Caban – Přes Alpy na kole
10:00 – 16:30 Závody FOR BMX v BMX aréně

Praktické informace pro návštěvníky
Otevírací doba: v pátek je otevřeno od 10:00 do 19:00 hodin, od soboty do neděle je otevřeno od 10:00 do 18:00 hodin.
Vstupné na veletrhu: základní vstupné na veletrh je 100,- Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma.
Parkování v areálu PVA Letňany: pro návštěvníky je připraveno 3500 parkovacích míst. Možné je využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na pražskou integrovanou dopravu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...