Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Kam se přestěhuje koruna Zlatého Ámose?

Odpověď na otázku v titulku budeme znát v pátek 25. března odpoledne, po veřejném finále ankety Zlatý Ámos 2011.

  • Publikováno: 22. 03. 2011

Zatím je „ámosovská koruna“ na Základní škole Ostrčilova v Ostravě, kde o ni už téměř rok pečuje Martina Čiklová a její žáci. Titul nejoblíbenější učitelky získala Martina Čiklová přesně 26. března 2010. Letos bude muset korunu předat svému nástupci.

Může to být Ivana Bartoňová ze ZŠ Strání, Zdeněk Bukvář ze ZŠ Horáčkova, Praha 4, Hana Fišerová ze ZŠ Libouchec, Monika Kadlecová ze ZŠ Polabiny v Pardubicích, Jana Styblíková ze ZŠ J. Wericha, Praha 6 nebo Petra Šišková ze ZŠ Rokycanova v Sokolově.

Veřejné finále ankety Zlatý Ámos začíná v pátek 25. března ve 14 hodin v hotelu Olšanka v Praze 3. Přímý videopřenos je možné sledovat na internetu, na adrese dvojka.rozhlas.cz.

Finalisty a jejich žáky čeká několik soutěžních úkolů. Dva úkoly jsou tajné, ty nemůžeme předem prozradit. Na další dva soutěžní úkoly se už žáci i jejich „ámosové“ ve školách pečlivě připravují: zaprvé musí pedagogové svým samostatným vystoupením zaujmout porotu a diváky a zadruhé si musí připravit společné zajímavé a poutavé vystoupení se svými žáky.

Finálové soutěže skončí v 16 hodin a pak poroty vynesou svá rozhodnutí.

Dospělá porota uděluje titul Zlatý Ámos 2011, dětská porota, složená ze zástupců škol finalistů, uděluje titul Dětský Ámos 2011, prostřednictvím SMS může od pátku 18. března každý zasáhnout do volby Ámose sympaťáka 2011 a novináři přítomní na finále volí Média Ámose 2011.

Slavnostní korunovace všech vítězů proběhne tradičně o den později, v sobotu 26. března na Kantorském bále v Olšance.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...