Přidat inzerci

Facebook

Navigace


V Třebíčí se uskuteční jubilejní desátý ročník regionální výměny zkušeností

První březnový víkend, tedy 4. - 6. března, zaplní Třebíč jubilejní desátý ročník Velké výměny zkušeností. Přihlášky ještě nejsou uzavřeny!

  • Publikováno: 18. 02. 2011

Lektoři a organizátoři připravili nabitý program, který je určený všem pracovníkům dětských organizací, vedoucím táborů a ostatním, kteří pracují s dětmi a mládeží.

„Účastníci se po zaregistrování mohou přihlašovat na programy, které si sami vyberou. Stačí se podívat na webové stránky. Naší snahou bylo připravit programy, o které bude zájem a které budou pro účastníky využitelné. Cílem je, aby lektoři předali účastníkům praktické zkušenosti, které se týkají práce s dětmi a mládeží,“ přibližuje hlavní organizátor Jan Burda a dodává, že celkem je připraveno šedesát programů a do Třebíče se sjede čtyřicet lektorů.

Podstatná část programu je zaměřená na praktické aktivity s tím, že účastníci si mohou vše vyzkoušet. Organizátoři kladou velký důraz na debatu, neboť právě při této formě komunikace lze vyřešit spoustu otázek.

Regionální výměna zkušeností je určena pro všechny, kteří pracují s dětmi a mládeží nebo o tom třeba uvažují. Programy jsou vhodné pro učitele, vedoucí oddílů, studentů pedagogických fakult a další.
„Přihlásit se může opravdu každý. Přijedou za námi účastníci, kteří jsou i mimo kraj Vysočina. Budeme rádi, když se k nám připojí ještě další zájemci z Třebíče a okolí,“ říká Jan Burda.

Organizátorem letošní Regionální velké výměny zkušeností je občanské sdružení Kadet.
Tradiční třídenní setkání všech, kteří se věnují volnočasovým aktivitám dětí a mládeže, patří mezi pravidelné akce na Vysočině. Celá akce se koná v areálu základní školy Kapitána Jaroše.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...