Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Diáře “Něco za to stojí” jsou ještě pro střední školy zdarma

Studentské výukové diáře Něco za to stojí na rok 2011/2012 je možné zdarma objednávat ještě do konce tohoto týdne! Nadace Generation Europe prodloužila termín objednávek.

  • Publikováno: 08. 02. 2011

Studentský diář Něco za to stojí, který už od roku 2003 vydává zdarma Evropská komise, je vynikající pomůckou pro studenty středních škol.

Více než stostránková textová část nabízí studentům širokou škálu informací o Evropské unii, o právech studentů jako občanů Evropy, o dopadech evropské politiky na veřejné zdraví, znečištění životního prostředí, klimatických změnách a dalších tématech.
Textové i obrazové zpracování je vytvořeno tak, aby bylo dostatečně poutavé právě pro cílovou skupinu dospívající mládeže.

Diář je i praktickým nástrojem, do kterého si studenti mohou celý rok zapisovat domácí úkoly a další aktivity, související s rozvrhem. Diáře jsou baleny po 25 kusech a ke každému balení obdrží škola také pracovní sešit pro učitele. V něm mohou pedagogové najít náměty a tipy na to, jak s diáři pracovat v hodinách Základů společenských věd.

Školy, které si dosud diáře neobjednaly a mají o ně zájem, tak mohou učinit do 11. února 2011.

„Žáci vedle textů velmi oceňují i další věci v diáři, třeba různé zajímavé informace v kalendáři a přílohy – zejména anglická nepravidelná slovesa, řeckou abecedu a římské číslice, chemickou tabulku, znakovou řeč a morseovku.“


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...