Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Co dělat proti pravicovému extremizmu?

TANDEM zve na česko-německý seminář „Co dělat proti pravicovému extremizmu?“

  • Publikováno: 19. 01. 2011

Zajímá Vás, jak integrovat protirasistická témata do práce Vašeho sdružení, oddílu, klubu či střediska volného času?

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM Vás zve na česko-německý seminář pro oblast volnočasové a výchovné práce s dětmi a mládeži, který se pod názvem „Co dělat proti pravicovému extremizmu?“ uskuteční v termínu 18. až 20. února 2010 v Sebnitz v Sasku.

Seminář je určen pro dobrovolné i profesionální pracovníky s dětmi a mládeži – od vedoucích kroužků, přes spolupracovníky středisek volného času po vedoucí nejširšího spektra oddílů.

Cílem semináře je zprostředkovat informační zdroje a materiály, poskytnout přehled o organizacích, které se tématu intenzivněji věnuji, nabídnout motivaci, inspiraci a praktické metody, jak téma semináře integrovat do přímé česko-německé práce s mládeži a v neposlední řadě umožnit výměnu zkušeností k tématu.

Na seminář jsou zváni zástupci organizací se zájmem o téma semináře a o nápady na zapojení prvku pedagogické práce proti rasismu a pravicovému extremizmu do česko-německé spolupráce mládeže, příp. zástupci organizaci v daném tématu již aktivních a zkušených. Seminář samozřejmě nabídne mj. kontakt s účastníky z celého Německa.

Přihlášky je nutné podávat do 4. února.

www.tandem.adam.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...