Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tříkrálový pochod na Okoř

Je to každý rok svým způsobem stejné. Asi dvacet lidí, takto tomíků nebo duší spřízněných, připravuje zhruba od začátku prosince Tříkrálový pochod na Okoř.

  • Publikováno: 08. 01. 2011

Administrují, tedy vyřizují autobusy, které pochodníky přiblíží ke startu pochodu, domlouvají místnost v roztockém zámku, ve které bude cíl pochodu, zajišťují tisk upomínek, výrobu razítek.

Tradiční součástí pochodu je i Matus, Malé turistické sázení. Jeho úspěšní řešitelé mohou v cíli dostat malou odměnu, ale otázky nejsou lehké.

Na Okoři vystoupí šermíři, a v cíli, v roztockém zámku, Vás Tři králové uvítají zpěvem. Zámek v Roztokách je od počátku pochodu naším přirozeným pochodnickým cílem a spolupráce se Středočeským muzeem v tomto smyslu bezvadná.

Čtyřicátý třetí ročník pochodu Tříkrálové Okoře se uskuteční v sobotu 8. ledna od půl osmé ráno. Start a prezentace se koná u staré školy ve Vokovicích–Veleslavíně.

Od startu ve Vokovicích až k Sv. Juliáně je trasa značena vlastním značením, dále pokračujte po červené až na Okoř. Z hradu do Roztok po modré. Hrad bude zpřístupněn. U kaple v Číčovicích je zajištěný prodej rozličného občerstvení, zejména grilovaných párečků a klobásek. V cíli v Roztokách Vás uvítají králové či králky, obdržíte malou upomínku a občerstvení.

http://www.trikralovaokor.a-tom.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...