Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Skiareál Lipno je třetím nejkvalitnějším zimním střediskem v Česku

Skiareál Lipno získal významné ocenění. V prestižním oficiálním hodnocení kvality českých skiareálů obsadil třetí místo.

  • Publikováno: 22. 11. 2010

Oficiální rating českých lyžařských středisek vydává společnost Sitour a sdružení Svazu provozovatelů lanovek a vleků. Hodnotícími parametry jsou mimo jiné přepravní kapacita, počet a délka sjezdovek, nabídka doplňkových služeb a cenová politika či celková kvalita poskytovaných služeb.

Nejvíce bodů získal Skiareálu Lipno za komplexní a dostupnou bohatou nabídku pro rodiny s dětmi, která je srovnatelná s některými alpskými areály. Přestože se Lipno může zatím těžko měřit s velkými českými areály v délce sjezdovek, předstihlo tradiční velká česká střediska v pohodlí, kvalitě a nabídce služeb, cenové politice nebo přístupu k zákazníkům.

„Ocenění si velice vážíme, je to výsledek dobré spolupráce s obcemi a podnikateli v cestovním ruchu na Lipensku. Potvrzuje, že jsme se na Lipensku vydali správným směrem. A bronzová příčka pro nás v žádném případě není konečnou metou,“ řekl Martin Řezáč, vedoucí marketingu společnosti Lipno Servis, která Skiareál Lipno provozuje.

Pro nadcházející zimní sezónu se ve skiareálu nově soustředili i na nabídku lyžování pro osoby tělesně postižené, výhody poskytují i seniorům a dětem i mládeži do 18 let.

„Na Lipensko se dnes vydají ti, kteří vyhledávají komplexnost služeb dostupných na jednom místě. Máme tu půjčovny sportovního vybavení, výukový park, ubytování přímo u lanovek. Nabízíme široké spektrum doplňkových služeb – akvapark, dětský koutek, bobovou dráhu, sportovní halu. V úseku Lipno – Frymburk lze využívat bezplatně skibus. Služeb je skutečně celá řada,“ podotkl starosta Lipna nad Vltavou Zdeněk Zídek.

Hodnocení českých areálů:

1. Krkonoše Skiareál Špindlerův Mlýn (144 bodů)
2. Krkonoše SkiResort Černá hora – Janské Lázně (129 bodů)
3.– 4. Šumava Skiareál Lipno (122 bodů)
3. – 4. Krkonoše Spartak Rokytnice nad Jizerou (122 bodů)
5. Krkonoše Ski areál Herlíkovice a Bubákov (121 bodů)

www.lipnoservis.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...