Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Pozvánka na Integrační zážitkový kurz „Do dna!“

"Do dna!" je silvestrovský zážitkový kurz pro lidi s handicapem i bez něj. Je určený všem, kdo chtějí vstoupit do nového roku s partou dobrých lidí kolem sebe a zažít dosud nepoznané.

  • Publikováno: 23. 10. 2010

Nejprve si prohlédněte si plakát s upoutávkou na tento zážitkový kurz! 
Cože? Vy nic nevidíte? Opravdu nic? Zkuste to ještě jednou! Pořád žádný plakát? A co takhle vnitřní zrak? Trošku vám pomůžeme.

Kolem hospodského stolu sedí skupinka mladých lidí. Mají poměrně ztrhané tváře. Zřejmě už mají něco upito. Co chvíli někdo z nich zvedne skleničku a bublina nad ním hlásá: „Do dna!“ Digitální hodiny na zdi hostince ukazují 23:55. Je 31. prosince, svátek má Silvestr.

V dolní části plakátu stojí napsáno:
„Je v pořádku, že chcete Silvestra strávit odlišně. My ze Života trochu jinak také. A proto pořádáme již třetí silvestrovský zážitkový kurz, na kterém si společně vychutnáme konec roku do dna. Věříme, že v posledních doušcích z poháru zvaného Rok 2010 objevíme příjemné tóny, lahodné zážitky, perličky smíchu a zemitou chuť opravdového přátelství. A snad tam někde úplně na dně poháru zahlédneme i odraz sebe sama.“

Tak co? Už plakát vidíte? Jistěže ano. A rovněž vidíte, že jste k tomu nepotřebovali ani oči. Pokud chcete mimo jiné vědět, na co všechno ještě nepotřebujete oči, udělejte si čas od 28. prosince 2010 do 1. ledna 2011 a pojeďte s námi k Sedlčanům.
Občanské sdružení ŽIVOT TROCHU JINAK si pro vás totiž v tomto termínu připravilo integrační kurz s názvem „Do dna!“, kterého se zúčastní jak mladí lidé s (převážně zrakovým) postižením, tak jejich/naši vrstevníci bez handicapu.

Doufáme, že jako první indície k tomu, jak snad budete trávit letošního Silvestra, to stačí.

Cena celého kurzu činí díky finanční podpoře Evropské unie a Nadace Vodafone ČR pouhých 500 Kč, a k tomu, abyste svůj pohár mohli společně s námi vypít až do dna, stačí vyplnit elektronickou přihlášku a uhradit účastnický poplatek – obojí nejpozději do 25. listopadu.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci vstoupit do nového roku s partou dobrých lidí a zážitků kolem sebe a zajistěte si tak, že se vás budou držet celý příští rok (a snad i déle), protože „jak na Nový rok, tak po celý rok!“

Těšíme se na vás!

Suky, Kačka, Romča a Zdenda
ŽIVOT TROCHU JINAK, o. s.
www.zivotjinak.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...