Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Studentský magazín Topzine.cz bude vydávat sci-fi povídky

Internetový magazín Topzine.cz začne na podzim vydávat v rámci rubriky Hry a fantastika zahraniční sci-fi a fantasy povídky včetně originálních ilustrací.

  • Publikováno: 05. 09. 2010

„První povídkou bude krátký sci-fi příběh Jerryho Oltiona,“ prozradil editor rubriky Hry a fantastika Jan Nohovec na stránce Fantasy a sci-fi povídky na Topzine.cz, která za týden od svého založení na Facebooku přilákala téměř 500 příznivců.
„Mezi dalšími povídkami se objeví Flying over Water od Klagesové, nominovaná na prestižní americkou žánrovou cenu Nebula, nebo By the Liter od Ekateriny Sedie, které u nás již vyšla kniha Tajná historie Moskvy. Vše s ilustracemi našich ilustrátorů Ondřeje Kosnara a Markéty Horákové,“ dodal Nohovec.

Magazín Topzine.cz zahájil oficiální provoz v symbolické datum 9. 9. 2009. Od té doby bylo v rubrice Hry a fantastika publikováno bezmála tisíc autorských příspěvků z oblasti fantastické literatury, komiksu, televizních seriálů, deskových i počítačových her nebo setkání příznivců sci-fi a fantasy. 

„Rubrika Hry a fantastika patří mezi nejnavštěvovanější sekce našeho magazínu, navíc má velmi pravidelné čtenáře, takže o budoucím úspěchu sci-fi a fantasy povídek nepochybuji. V Česku existují jen dva tištěné časopisy vydávající povídky zahraničních autorů v češtině, na internetu není konkurence,“ uvedl provozovatel Topzine.cz Martin Peška.

Za rok existence se Topzine.cz dostal do podvědomí mladých lidí, v současnosti jej navštěvuje přes 120 000 uživatelů měsíčně a na Facebooku si profil magazínu od 6. května letošního roku získal téměř 6000 fanoušků.

 

www.topzine.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...