Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Výstava Hry a Hlavolamy chystá bohatý program

Zahrajte si deskové a společenské hry a potrapte si mozek na 16. Výstavě HRY A HLAVOLAMY. Poznáte novinky ze světa her a hlavolamů, nakoupíte originální vánoční dárky a získáte sběratelské…

  • Publikováno: 18. 08. 2010

Hrát hry budete moci třeba deset hodin v kuse v krásných prostorách Novoměstské radnice. Zkušení herní instruktoři všem ochotně poradí s výběrem hry, vysvětlí pravidla i nastíní strategii.

Datum: 9. – 12. 9. 2010
Místo: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2
Otevírací doba: čtvrtek a pátek 8.00 – 18.00 h, sobota a neděle 10.00 – 18.00 h
Vstupné: plné 70 Kč, snížené 50 Kč, rodinné 150 Kč, skupinové 40 Kč

Doprovodný program:
2. otevřené DinoToys mistrovství ČR ve skládání Rubikovy kostky. Kvalifikace proběhne 9. a 10. září od 8.00 do 18.00 hodin a finále v sobotu 11. září ve 14.00 hodin.
Sběratelský den – pátek 10. září
Přednáška „Matematika hrou“ RNDr. Jaroslava Flejberka pro školy
Přednáška „Tajemství japonských skříněk“ RNDr. Jaroslava Flejberka pro veřejnost – neděle 12. 9. od 14.00 hodin

Jednou z nejočekávanějších novinek je bezesporu třetí z řady unikátních soutěžních hlavolamů Copernisis, který stále čeká na prvního úspěšného řešitele. Uchvátí vás také revoluční 3D bludiště PERPLEXUS uzavřené v průhledné plastové kouli. Otáčením o 360° všemi směry se hráči snaží manévrovat ocelovou kuličku spletitým labyrintem složeným z úzkých cestiček, zatáček a překážek. Perplexus je cestou sebeobjevování, trpělivosti, předvídavosti a koncentrace.

Představí se ale také nová verze hry Monopoly, nyní již pro děti od 5 let. Utíkejte po herním plánu a chytejte peníze, které vylétávají z bankomatu! Jak roztočíte své bláznivé bankovky? A dokážete se postarat o své poníky? S verzí pro děti přichází i nejoblíbenější česká hra Dostihy a sázky JUNIOR.

Na malé i velké hráče čekají SMART games, jedinečná kombinace hry pro jednoho hráče a hlavolamu, která přinese dlouhé hodiny zábavy, rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost plánování.

Pro milovníky strategických her je připravena BEZVA FINTA. Tato dynamická hra má odpich a oproti běžným strategickým hrám je poměrně rychlá. Na party budete naopak nadšeni z hry FLAŠKA… název zdá se vypovídá o všem, ale nenechte se zmást. S touhle extrémně zábavnou hrou naleznete netušené možnosti své i vašich blízkých.

 

www.hryahlavolamy.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...