Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábory bez hranic se stále více rozmáhají

Zájem o „tábory bez hranic“, pořádané sdružením DĚTI BEZ HRANIC, je nebývalý.

  • Publikováno: 03. 07. 2010

Možná i díky současné krizi mnohé rodiny zrušily dovolené a aby jejich ratolesti zažily aspoň nějaké dobrodružství během dvou měsíců volna, přihlásily je na letní tábor.

Na letošní Záchrannou misi a Léta bez hranic pojede více než 500 dětí, které zažijí nevídané a neslýchané, byť s trochou nadsázky řečeno.
Ocitnou se v království pohádek a legend, zažijí záchranářské dobrodružství v lidském těle a jiné budou zase cestovat v čase o 1000 let dopředu.

Toto všechno není pouze pro ty starší, kteří už jsou „táboroví mazáci“, ale letos v létě přijede díky nedávnému baby-boomu velká spousta malých dětí, které možná co do počtu i převýší tyto ostřílené teenagery. Pro každou věkovou kategorii je připraven bohatý program a zaručeně se nikdo nebude nudit. 

Předseda si velmi cení toho, že se „zábava bez hranic“ stále více rozmáhá a že je mezi dětmi a jejich rodiči více a více oblíbená.
„Pro nás je pocta, že rodiče mají v naši činnost důvěru a svěří nám své děti, které se poté z táborů vrací nadšené a příští roky s sebou berou své kamarády a ti s sebou berou zase své kamarády a kamarády svých kamarádů a takto se to nabaluje a do toho ještě přibývá velká spousta dětí, které o nás jen někde slyšely a pak nás našly na internetu. Je to jakýsi začarovaný kruh v tom nejlepším slova smyslu. A proto každý rok zvyšujeme kapacitu našich táborů zhruba o 30 %, abychom aspoň zčásti uspokojili poptávku. Ale musím říci, že letos je i těch 30 % navrch málo a naše tábory jsou již úplně obsazené.“

A proto není divu, že se Děti bez hranic v tomto roce staly největším nekomerčním pořadatelem letních dětských táborů pro veřejnost, tedy pro všechny děti a mládež v ČR.

 

www.detibezhranic.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...