Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Bambiriáda v Jihlavě letos podvanácté

O víkendu 21. a 22. května se v jihlavském parku Heulos uskuteční dvanáctý ročník prezentace činnosti občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času s názvem Bambiriáda.

  • Publikováno: 10. 04. 2010

Ta se koná ve většině krajů České republiky, na Vysočině o ni projevuje veřejnost stále větší zájem.

„Celý víkend budou mít možnost dětské organizace představit svoji činnost všem návštěvníkům. Nyní dáváme dohromady seznam zájemců, kteří se chtějí účastnit. Pokud by se některá organizace či sdružení chtěla přidat, stačí mě kontaktovat,“ popisuje a zároveň vybízí organizátor Bambiriády Martin Paclík.

Letošní Bambiriáda nabídne bohatý dvoudenní program.
Kromě prezentace dětských sdružení, které připravují ochutnávky ze svých aktivit a činnosti, nebudou chybět ukázky zásahů policie, hasičů a špičkových vojenských jednotek, které působí například v Afghánistánu.

Bambiriáda patří již k tradičním jarním akcím na Vysočině. Pořadatelem je krajská Rada dětí a mládeže, která funguje jako koordinátor všech neziskových organizacích v kraji Vysočina a zprostředkovává komunikaci mezi krajem, orgány státní správy a zajišťuje přísun informací všem členům a zájemcům z oblasti volnočasových a sportovních aktivit a práce s mládeží.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...