Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Kdo bude letos dětem Dospělý kamarád?

Rada dětí a mládeže kraje Vysočina vyhlásila již potřetí anketu Dospělý kamarád.

  • Publikováno: 05. 04. 2010

Každý může do ankety, která rozhodne o dvou oceněných pracovnících s mládeží, nominovat pracovníky a pracovnice s mládeží v kraji Vysočina, kteří ve prospěch dětí pracují dobrovolně minimálně 3 roky.

„Smyslem ankety je vyzdvihnou práci stovek dobrovolníků, kteří ve volném čase pracují s dětmi a mládeží. Není to totiž lehká práce a je k ní zapotřebí mnoho trpělivosti. Výsledkem jsou však spokojené děti, které smysluplně naplnily svůj volný čas,“ říká předseda Rady dětí a mládeže kraje Vysočina Jan Burda.

Nominovat může každý až do 25. dubna.
Podrobnosti k celé anketě včetně nominačního listu jsou uveřejněny na webu rady dětí.

Anketa bude mít dva vítěze. Jednoho vybere veřejnost internetovým hlasováním, které bude probíhat v květnu, a druhého vybere komise složená ze zástupců rady dětí a mládeže a krajského úřadu.

„Práce dobrovolníků s dětmi je často nedoceněna. Přitom jsou to ti, kteří dokážou formovat osobnost dítěte a ukázat mu hodnoty a cíle v životě. Třetí ročník této ankety chce poukázat na ty, kteří se věnují dětem a mládeži v našem kraji,“ vysvětlil Jan Burda.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Dospělý kamarád proběhne na konci června ve Ždáře nad Sázavou.

 

www.rdmkv.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...