Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Projekt AQUA UNITED nabídne sport, zábavu i poučení

V týdnu od 22. do 28. března 2010 proběhne v českých aquaparcích, bazénech a wellness zařízeních první ročník multižánrového projektu AQUA UNITED 2010.

  • Publikováno: 18. 02. 2010

AQUA UNITED 2010 se koná jako součást Světového dne vody, který vyhlásilo Valné shromáždění OSN na 22. března.
Pořadateli akce jsou UN WATER, FAO WATER a UNEP. AQUA UNITED 2010 je uvedeno v mezinárodním seznamu akcí.

Přístup k vodě a odpovídající sanitaci je sice základním lidským právem, ale ne všude na světě se daří toto právo naplňovat. Tento projekt chce také upozornit na skutečnost, že 20 % obyvatelstva nemá přístup k pitné vodě.

První český Vodní týden bude probíhat v bazénech, aquaparcích, wellness centrech a wellness hotelech po celé ČR a přinese návštěvníkům celou řadu zajímavých akcí. Během celého týdne nebudou v partnerských zařízeních chybět nejrůznější vodní aktivity, soutěže pro veřejnost, závody v plavání nebo ukázky vodních sportů, saunových ceremoniálů. Připraveny jsou i zajímavé wellness procedury.
Akce se zúčastní např. aquaparky a bazény Auapalace Praha, Barrandov, Jihlava, Hradec Králové, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Olešná, Valašské Meziříčí, Frymburk a další.

Vyvrcholením Vodního týdne bude Vodní noc, která se uskuteční v sobotu 27. března. 
Do projektu zapojení partneři připraví pro tento večer mimořádnou otevírací dobu, zvýhodněné vstupné a také celou řadu zajímavých programů a speciálních nabídek. Ať už se bude jednat o půlnoční saunování, plavání při svíčkách nebo hudbě či nabídku speciálních procedur ve wellness centrech, všichni návštěvníci při Vodní noci zažijí návštěvu ve svém bazénu či aquaparku jinak, než jsou běžně zvyklí. 

V rámci akce AQUA UNITED 2010 je navázána spolupráce s nadacemi Slunce dětem, Srdce na dlani a s dětskými domovy, které získají možnost vstupu zdarma do aquaparků a bazénů. Hodnotné ceny jsou připraveny pro dětské domovy při dobročinné štafetě v aquaparcích nebo při potápění v potápěčské jámě v AQUAPALACE PRAHA. Pro dobrou věc se potopí také známé osobnosti.
Plavecká štafeta–hodinovka je připravena 27. 3. pro širokou veřejnost. Bude také probíhat soutěž o skútr YAMAHA, který získá návštěvník, který si do bazénu přivede nejvíce přátel. Děti mohou soutěžit ve výtvarné soutěži „Co pro mne znamená voda“, např. o počítač. Partnery projektu jsou Veolia voda a Yamaha. 
„Věříme, že návštěvníkům tato akce přinese nové zážitky, spojení aktivního odpočinku a zábavy a také pestrou nabídku programů, mezi nimiž si každý najde to své,“ řekl na téma příprav akce ředitel produkční agentury Rain.cz, pan Pavel Hofrichter.

 

www.aquaunited.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...