Přidat inzerci

Facebook

Navigace


CENTRUM BABYLON se chystá uvítat svého letošního 600 000 návštěvníka

CENTRUM BABYLON Liberec se chystá uvítat svého letošního 600 000 návštěvníka, který by měl do BABYLONU dorazit v týdnu mezi 23. a 29. listopadem. Odměnou pro jubilejního návštěvníka pak bude…

  • Publikováno: 24. 11. 2009

Jde o součet všech návštěvníků zábavních provozů CENTRA BABYLON, jako je Lunapark, Aquapark, Bowling atd. Celkový počet návštěvníků je díky hotelovým hostům a návštěvníkům restauračních provozů vyšší.

CENTRUM BABYLON Liberec je nejvíce navštěvovaným mimopražským turistickým cílem a letos si připomněl 11 let své existence.

Mezi nejpopulárnější provozy CENTRA patří bezesporu unikátní Aquapark, ale CENTRUM BABYLON se neustále vyvíjí a stále je zde co objevovat. Mezi novinky, které se ještě nestihly zapsat do povědomí, je například Welness. Zde jsou k dispozici sauny, parní lázně, inhalační místnosti, na přání pak masáže a další služby, které zejména v nadcházejících zimních měsících znamenají potěchu nejen pro tělo, ale i pro duši. A to všechno v prostředí, které věrně napodobuje antické lázně.
Další zajímavou atrakcí bude nejmodernější golfový trenažér, který první zájemce o tento sport uvítá spolu s posledními listopadovými dny.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...