Přidat inzerci

Facebook

Navigace


CVVZ 2009 bude v Plzni

Jako každý rok i letos se uskuteční tradiční akce s názvem Celostátní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ). Pořadatelským městem bude letos Plzeň, kde se v rámci CVVZ 2009 setkají v termínu od 13.…

  • Publikováno: 21. 09. 2009

Organizátorem plzeňské CVVZ 2009 je ANNOPK- Asociace nestátních neziskových organizací Plzeňského kraje. Jako hlavní krédo akce zvolili pořadatelé ,,Děti – naše budoucnost“ s podtextem volný čas pro všechny. CVVZ bude probíhat ve 33. ZŠ Plzeň.

Na CVVZ 2009 naleznou účastníci všechny formy programu, na jaký jsou zvyklí – semináře, dílny, diskusní fóra, doprovodné programy, sport, výstavky oddílů a klubů, neformální setkání a diskuse, deskové hry, prodejní a informační stánky, prohlídky známých a významné památek města a okolí.

CVVZ je akce, která nabízí prostor pro komunikaci názorových proudů v práci s dětmi a mládeží ve volném čase. Účelem CVVZ je především pomáhat aktivním členům různých společenství dětí a mládeže, která se zabývají činnostmi dětí a mládeže ve volném čase, a podporovat osobnostní růst účastníků CVVZ.
První CVVZka se konala v roce 1992 v Brně.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...